Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már abban a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már abban a helyzetben, hogy egy olyan pasitok/csajotok lett akit sokkal szebbnek, okosabbnak, jobbnak találtatok magatoknál?

Figyelt kérdés
Mert most én így vagyok vele. Egy iszonyatosan jóképű, kisportolt testalkatú, intelligens, három nyelvet beszélő, jó munkával rendelkező és emellett szerény, kb. velem egykorú fiú kezdett el nekem udvarolni. Már egy hónapja együtt vagyunk, tök jól alakul minden azt leszámítva, hogy képtelen vagyok elengedni magam. Túl tökéletes, hogy igaz legyen. Félek, hogy nagyot fogok koppanni. Egy ilyen pasi egyáltalán mit akar tőlem???

2013. szept. 23. 19:07
 1/8 A kérdező kommentje:
jah és az kimaradt, hogy 29 éves lány vagyok
2013. szept. 23. 19:09
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt/van ilyen pedig ennyire nem volt nagy a kontraszt. Rossz, mert előjön a megfelelési kényszer, meg úgy érzem kevés vagyok.

Önbizalom kell hozzá és el kell fogadnd magad. Különben kiábrándul szerintem.

2013. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

eloszor is, ne becsuld le magad!

màsodszor, egy kapcsolat nem arròl szòl, h ki a szebb-jobb-okosabb.

harmadszor pedig, ha ez a sràc èrdeklodik iràntad ès egyutt is vagytok, akkor ne gorcsolj, minden bizonnyal megfelesz neki ùgy ahogy vagy!

2013. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, én mindig így érzem! Ha hasonló kaliberű lányoknak jönnék be, mint amilyen én vagyok pasiban, akkor nem túl vonzó barátnőim lettek volna. ÉS ugyanezt kérdem én is: mit eszik ilyen jó nő rajtam?

De! Örülök, hogy ez van és kiélvezem minden pillanatát, úgyhogy szerintem tedd te is ezt! Ha nem is lesz belőle házasság, akkor is, legalább volt ilyen is!


23/F

2013. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen,ez a "túl szép,hogy igaz legyen" ismerős.

De ne aggódj,hiszen neki így is kellesz,próbáld meg te is elfogadni :)

2013. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

S a galamb kihányta a bokrot...

Ez a Magyar Népmesék kategória...

2013. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak pont az eseted es te is neki. Nem ismerunk teged szoval gozunk sincs arrol tenyleg arrol vane szo amit mondasz, vagy csak alul ertekeled onmagad. Bar mivel no vagy az alulertekeles kiesik (ti ilyen hibakat nem kovettek el).
2013. okt. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így jártam egy magasan emancipált gyönyörű, okos nővel, neki három diplomája, cégvezetői pozíciója volt, négy nyelven beszélt folyamatosan, nekem meg csak egy középiskola végzettségem és ahhoz tartozó munkám (ugyanannál a cégnél). Közös volt az érdeklődési körünk, a véleményünk, nézeteink is mindenben egyeztek, egykorúak voltunk, de egyszerűen képtelenség így élni, hogy amíg én X összeget vittem haza, ő annak legalább ötszörösét-hatszorosát megkereste. Ez sokat csorbított az egómon.


Képtelen voltam elfogadni, hogy ha vele akartam volna megöregedni, a közös vagyonunk jelentős része neki lett volna köszönhető, családi ház, nyaralás, értéktárgyak, autó stb.


Nem bírtam tovább a nyomást, másfél év után szakítottunk.


30/F

2013. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!