Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne viselkednem az exemmel ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

3 hónapig voltunk együtt, szóval nem volt egy hosszú kapcsolat, igaz, hogy egymásba szerettünk, de éreztem, hogy nekem nem ilyen srác kell, túl zűrös és csomó olyan dolga van, amit ellenzek, így hát szakítottam vele.

Nyáron nem is volt baj, mert nem találkoztunk (bár gyakorlatilag pár naponta keres valamilyen formában, hogy kezdjük újra, mennyire szeret stb...

Én már azóta mással vagyok együtt (ezt tudja ő is), de ennek ellenére ugyanúgy próbálkozik.

Viszont az a baj, hogy csoporttársam az egyetemen, és minden egyes óráját úgy vette fel, hogy velem egy csoportban legyen (10-20 fős csoportokról van szó, gyakran csapat munka a feladat, szóval eléggé kellemetlen lesz).

Mégis mi lenne az ideális, hogy viselkedjek vele?

Nem vagyok belé szerelmes, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy semmiféle vonzalmat nem vált már ki belőlem... már csak ezért is jó lenne, ha el tudnám kerülni valamennyire, másrészt pedig neki is rossz, ha ott vagyok a közelében és beszélgetünk, mintha mi se történt volna.

De mégis elkerülhetetlen.

Mi legyen? Ha odajön hozzám, akkor mennyire legyek vele barátságos? Ha a dolgainkról akar beszélni, ezekre hogy reagáljak? (Nem akarom vele újrakezdeni, de ezt már sokszor mondtam neki, hiába...)

És ami még külön problémás, még a kapcsolatunk előtt eléggé jóban voltunk, minden órán folyton együtt voltunk, minden nap beszéltünk, együtt készültünk a zh-kra... ezek után nem nagyon tudnék úgy tenni, mintha nem is ismerném, de tudom ,hogyha barátkoznék vele, akkor annál később tudna csak elfelejteni.

22L


2013. szept. 5. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden exeddel normálisan viselkedj, mert téged mínősít ha szemétkedsz egy olyan emberrel akihez bármikor is akármennyi időre is közöd volt.
2013. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetsz vele ugyanúgy barátságos csak mindennemű közeledést utasíts el határozottan. Már ha tényleg ezt akarod.
2013. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel ilyen helyzetet teremtett, nem tudod kerülni, az pedig az ő gyengesége, ha nem tud tovább lépni rajtad, ezt sajnos neki kell elrendezni magában, tőled függetlenül.

Én is azt tanácsolnám, hogy legyél vele kedves, barátságos, vagy épp ahogy érzel vele kapcsolatban, de a határokat szigorúan tartsd meg, és előbb-utóbb csak túl tud jutni rajtad, akkor pedig nyersz egy barátot is egyúttal.

2013. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!