Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, fura kérdés, de örülnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, fura kérdés, de örülnék, ha válaszolnátok. Szerintetek büszkeségből nem fogadja el?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én félig-meddig vidéki vagyok. Nagyszüleim ott élnek,és én amikor csak tehetem ott vagyok.

Nagyon sok gyümölcsöt és zöldséget termesztenek, én nagyon szeretem.

És ugye, a barátom sosem csinált ilyet, nem vidéken él, viszont akárhányszor kínálgatom valamivel, sosem veszi el.

Múltkor itt volt, és hoztam be magunknak szőlőt, körtét, almát...de egyikből sem vett egy szemet se. Pár szem szőlőt,azt is én adtam a szájába.

Suliba is hoztam neki gyümölcsöt, uzsi után biztos jól esik, de nem fogadta el. o.O

Még, ha nem szeretné, de otthon amit boltból vesznek persze megeszi. De ezt nem értem miért. Én nagyon szeretem, hisz vegyszer nélküliek, tiszta bio az egész.


Mi lehet az ok, amiért nem fogadja el? Szégyenli? Biztos értik, akik nem vidéken élnek...szerintetek? 17L


2013. szept. 23. 20:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ha meg én kérdem, hogy miért nem, csak annyit mond, hogy most nem éhes.

Ezért remélem ti megválaszoljátok, hogy miért nem fogadnátok el? Olyan szívesen adnék...

2013. szept. 23. 20:14
 2/11 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy :D
2013. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet megalázónak tartja valami okból kifolyólag . Vagy csak szimplán nem akarja azt hogy úgy érezze hogy eltartod. Mondjuk én nagyon helyesnek tartanálak ezért :) Nekem bejön az ilyen.
2013. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ki vagy te a gyümölcsös lány ?:D Egyébként én sem szoktam elfogadni főleg iskolába mások gyümölcsét , az meg külön rossz ha így erőlteti.

lehet nem olyan "kívánatosak" a körtéid mint ahogy gondolod :d

2013. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én imádom a házi gyümölcseinket :) semmi bajom nincs vele és a cukornál is édesebb és VAN ÍZE. :D
2013. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1.köszi :3
2013. szept. 23. 20:16
 7/11 A kérdező kommentje:

5. így van:D


Én nem erőltetem igazán, ha nem hát nem. Csak feltűnt, hogy szinte mindig a nem a válasz. Pedig higgyétek el, vannak olyan kívánatosak, mint a bolti gyümölcsök.

2013. szept. 23. 20:18
 8/11 anonim ***** válasza:

de most komolyan az a bajod ,hogy nem eszi meg a gyümölcseidet ?:DDDDD

Nemár...

2013. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én barátom (pesti én vidéki)is ugyan ezt csinálja mikor kínálom. Én megtudtam, hogy azért, mert vannak gyümölcsök amik ugye leestek a földre (semmi bajuk nincs ugyebár) és ő undorítónak találta h én felszedtem azokat is és megmostam és ettem belőle. Na ő ezért nem hajlandó semmilyen "kerti" gyümölcsöt enni nálunk. Gondoltam tudok vele segíteni :)

2013. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9. Hát ez érdekes. Tényleg, az nagyobb baj, hogy leestek a fűre, minthogy mindenki összefogdossa a polcokon....:D

Köszi a válaszokat!

Egyébként nem ez a legnagyobb bajom, csak gondoltam valaki 'érti' hogy miért lehet...

2013. szept. 23. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!