Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom régebben, mielőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom régebben, mielőtt összeö jöttünk szinte minden lány ismerőse képe alá félreérthető dolgokat írt (célozgatások) de elmondása szerint még részegen se akart volna egyiktől se semmit. Akkor ezt miért csinálta? Poénkodás?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegnap nagyon berugtamXD
2013. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg poenkodas, de az is lehet hogy hulyitette oket, hatha valamelyikkel csak osszejon valami.
2013. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"hátha" valaki önként horogra akad, nincs jelentősége. Most már te vagy neki és ez a lényeg. Ne törődj a múlttal, ostobaságok sokasága.
2013. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én exem is ilyen volt. Azért jött össze velem mert visszautasitotta mindegyik. Számomra ez eszméletlenül megalázó volt ezért szakítottam is vele! Azóta megint sír, hogy nem akar egyik se összejönni vele. Legyet is röptiben. Undorító egy férfitípus. Minden mindegy neki, külső belső... bárki jó kb ennyire igénytelenek.
2013. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnálom,hogy ilyen az exed de az én párom 4 évig bírta,hogy nem volt barátnője addig amíg nem jöttem én. és mivel ő őszintén elmondta,hogy egyiktől sem akart semmit én ezt elhiszem neki. csak "szeretek" a múlton rágódni és kíváncsi voltam ez poénkodás vagy mi más volt a részéről. de azt hiszem a mi esetünkben arról volt szó........
2013. szept. 24. 17:40
 6/6 A kérdező kommentje:
...és szerencsémre a párom nem az a nőcsábász típus, olyannal nem is jönnék össze
2013. szept. 24. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!