Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/lányok hol és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok hol és hogyan jöttetek össze, a mostani párotokkal, akivel most is együtt vagytok és meddig tart kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
érdekesség képpen

2013. szept. 24. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
love.hu-n ismerkedtünk meg aztán randiztunk összejöttünk 1 éve vagyunk együtt és már 6 honapja együtt élünk és közös jövőt is tervezünk!24 L és 30 F
2013. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam mindenhol, de még randiig se jutottam el.

24F

2013. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Honfoglalón :) és Hétfőn lesz másfél éve,hogy együtt vagyunk :)

16/L & 19/F

2013. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én probáltam gyakorikerdeseket,facebookot,iwiwet, love.hu,párom.hu, páratlan társkereső,lovehunter,csajok és pasik alkalamzást,de minden hol távolság,kro kor különbség volt a baj. 19/F Irjátok meg válaszolok,hogy ti fiúk vagy lányok vagytok. Akiknek van párja sok boldogságot,akinek nincs annak sok sikert!
2013. szept. 25. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A harmas vagyok :-) probald meg a vakrandit az megjol johet :-) 16L
2013. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én a barátomat másfél éve ismertem meg wowon. akkor még csak úgy baráti szinten voltunk, de nagyon megkedveltük egymást, és fél éve bevallotta nekem, hogy szerelmes belém. az érzés kölcsönös volt, és összejöttünk. azóta járunk, és a jövőnket is közösen tervezzük

18L / 21F

2013. szept. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!