Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett más egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett más egyik napról a másikra? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tudom hogy nagyon ostobaságnak fog tűnn a kérdésem,de komolyan nagyon bánt a dolog.18éves elmúltam(lány)a barátom 20éves másfél éve vagyunk együtt és fél éve együtt lakunk.1évig udvarolt nekem mielőtt összejöttünk,bztos vagyok benne,hogy nagyon szeret.Illetve biztos voltam.Kb 3napja elég furcsán viselkedik,nem mondja hogy szeretlek,csak néha becéz,nem lehet vele komolyan beszélgetni(tudom eek másoknak nem nagy dolgok,de nekem furcsa azok után a szép idők után).Mondtam neki,hogy furán viselkedik,erre mondta h én beképzelem.Akkor kicsit összevesztünk,nem bújtunk egymáshoz meg semmi.Másnap kibékültünk,de akkorsem éreztem ugyanolyannak,nem mertem szólni nehogy megint miattam vesszünk össze.Azt mondta hogy lehet h én már nem vagyok belé szerelmes,mert folyton bele kötök minden dolgába.És hogy én vagyok vele más,ő egyáltalán nem viselkedik máshogy(persze nyilván énis másképp állok hozzá,miután érzem ezeket a változásokat rajta egyik napról a másikra)Ez egyáltalán nem igaz.Most úgy döntöttem,hogy ittmaradok anyukámnál egy vagy két napig,hogy éreztessem vele,hogy ez így nem járja.Akkor majd rájön h másképp viselkedett.Mit gondoltok?Mit tehetnék?Kérlek titeket a hülyevagy és hasonló válaszokat mellőzzétek!Köszönöm!
2009. nov. 6. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

hát egyáltalán nem vagy hülye.

ezek a pasik ilyenek (sajnos)

én már 3 és fél éve vagyok együtt a párommal, és 3 éve lakunk együtt.

néha én is úgy érzem, hogy más. de nálunk utána minden rendben, szóval nem tudom ,hogy nálatok ez most mi lehet.

még a kapcsolatunk elején volt, hogy megváltozott és utána egy ideig nem is volt ugyan olyan, akkor kiderült, hogy épp "ismerkedett" volna meg valakivel, ami azért nem sikerült, mert minden erőmmel harcoltam érte. azóta szerencsére nem volt ilyen eset, mára a vőlegényem, és sokszor mondja, hogy milyen jó, hogy nem engedtem, hogy butaságot csináljon.

szóval nálunk ez volt, remélem nálatok nem ez van.


most hogy anyudnál vagytok várd, hogy hívjon, de ne egyből ess elé, viszont éreztesd vele, hogy hiányzik, és érd el, hogy Te is hiányozz neki.


sok szerencsét

2009. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pffff.

3 napja másképp viselkedik? az aztán világvége :D

Gyerekes vagy.

2009. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak itt megértő emberek,látom!Ami nekünk nem tűnik nagy problémának,az szegénynek most tényleg az,nem kéne kigúnyolni a Kérdezőt!Van neki így is elég baja.Elképzelhető,hogy jött valaki a képbe,egy másik lány talán,csak nem meri elmondani.Nem biztos,de lehetséges.Az is lehet,hogy olyan dolog történt vele a napokban,amitől a szokottnál is ingerültebb,és merevebb,lehet,hogy szimplán ideges,vagy bánatos valami miatt.beszélj Vele,és mondd meg neki,hogy semmi mást nem kérsz,csak őszinteséget,és ha te az vagy,joggal várhatod el ezt tőle is.Még ha csak kicsi gond is van a háttérben,jobb most tisztázni.Ez az én véleményem.
2009. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az első és utolsó válaszolónak köszönöm szépen a tanácsot,abban biztos vagyok,hogy nincsen más a képben.lehet,hogy tényleg valami más bántja.majd emglátjuk mi lesz.a válaszotok sokat segített,tényleg köszönöm.A második válaszoló pedg olvassa végig a kérdést,odaírtam hogy lehet hogy nem nagy szám,mégis bánt.nem kelett volna válaszolni ha ilyen gyerekesnek tartod akérdésemet!
2009. nov. 7. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!