Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy két ember szereti egymást, mégsem illenek össze?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha két ember szereti egymást, akkor valószínűleg összeillenek. Ilyenen problémázni normális ember nem szokott.
2012. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lenne?

Az egyik még elviselné a másikat, viszont ez fordítva már nem így alakul. Ettől függetlenül szerethetik egymást. Vagy azért, mert az egyik teljesen ki van éhezve a szeretetre és azért szereti a másikat holott totál nem illik hozzá. Vagy épp fellobbant az a bizonyos láng. Beindult a kémia és maga sem tudja, hogy miért de szereti a másikat.

Aztán, hosszas csalódás sorozat után, már bármi jó tud lenni. És itt nem feltétlen kell arra gondolni, hogy az aktuális csúnya, csak mondjuk belsőleg pont nem.

2012. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
48%
Kit érdekel az hogy összeillenek vagy sem? Legfontosabb, hogy szeressék egymást.
2012. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
igen van de nem túl jó.ugyanez volt a párommal szerettük egymást de nagyon sok mindenben eltért a nézetünk és sajnos vége lett
2012. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, ahogy összeillő emberek sem okvetlenül szeretik egymást.
2012. jan. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. És nem mindegy. (csak hogy ellent mondjak a 3. válaszolónak)


Az exemmel nagyon szerettük egymást és azt hittem ez elég lesz..tévedtem. Előjöttek azok a dolgok, amikben különböztünk és rájöttünk, hogy mi nem egymásnak lettünk teremtve..ő is talál majd egy hozzá jobban illő lányt, és én is egy hozzám való fiút. Szakítottunk, pedig tényleg, őszintén szerettük egymást.


Azóta valóban találtam egy olyan fiút, aki sokkal inkább illik hozzám és nagyon szeretem. Mellette elfelejtettem az exemet is. :)


Úgyhogy szeretni nem minden..Sajnos.


23N

2012. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha két ember szereti egymást, akkor valószínűleg összeillenek. Ilyenen problémázni normális ember nem szokott.



Neked még sok bajod lesz az életben, ha nem engedsz a rózsaszín kamaszos idealizmusodból, barátom:)

2012. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha két ember szereti egymást nem feltétlen jelenti azt hogy össze is illenek.idővel kijönnek a különbségek és csúfos vége lesz a kapcsoltnak, ha csak nem kötnek olyan kompromisszumokat amivel ezek a különbségek viszonylag elhalványulnak, de tapasztalatom szerint ez képtelenség, egyik fél sem szeret engedni...inkább hagyják veszni a kapcsolatot sajnos
2012. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi próbáltunk kompromisszumot kötni, és nagyon sokmindenben sikerült is. Aztán eljutottunk egy olyan pontra ahonnan már ha tükörbe néztem, akkor nem is saját magamat láttam. Ott ért véget a kapcsolat. Hiába szerettem..
2012. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk az sem igaz, hogy "kompromisszumokat kell kötni" meg ennek "csúfos vége lesz" stb.


Jól működhet egy kapcsolat úgy is, ha a szokásosnál nagyobb távolságot tartanak, tudatosan megbeszélik egymás igényeit, nem annyira egymás szájában élnek, mint ahogy a közvélemény az ideális párt képzeli.

2012. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!