Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Messze van még a karácsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messze van még a karácsony, de ti mit adtok a párotoknak vagy eddig mit adtatok neki?

Figyelt kérdés

kifogytam az ötletekből

19/L


2009. nov. 6. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is várom a hozzászólásokat. :)
2009. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Elhintettem benne a - remélhetőleg- fiúnkat.
2009. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
ahhoz ismerni kellene a stílusát is. Egy fiús aranyos plüss, egy közös kép szép keretbe, egy film, egy parfüm, egy parfümöddel befújt plüss, egy üveg bor vmi jópofa felirattal...
2009. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
egy 3d-s gravírozott kép ilyen üvegkockába vagy mibe...
2009. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Én elvittem Velencébe(az olaszországiba), igaz az a szülinapján volt.

22/F

2009. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

17:12-es ááá én a világon mindennél jobban örülnék, ha én is ilyen ajándékot kapnék.... gratulálok nektek:D:D


sztem biztos van valami amit szeretne. bár semmi konkrétat nem írtál, hogy mióta vagytok együtt meg ilyenek. ha most ismerkedtetek meg, úgy nehezebb és valami általános dolog legyen, ha viszont már régóta, akkor biztos van elég időd, hogy megtudd mit szeretne!


egyébként ha lány vagy, akkor talán egy romantikus estének egy szép sejtető fehérneműben egy tánc a széketek körül... a többi csak rajtatok múlik...:D

kellemes Ünnepeket így előre:D

2009. nov. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

több mint 3 éve együtt vagyunk, tehát már minden alap dolog megvolt, kapott már tőlem plüsst, parfümöt, képet, öngyújtót, ékszert.

meg szoktuk beszélni mostanság hogy mit veszünk a másiknak csak ő sem tudaja hogy mi kell neki, amúgy én sem tudom hogy mit kérjek, ezért gondoltam hát ha van valakinek valami praktikus ötlete

2009. nov. 6. 17:44
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtök sem tudja, akkor miért nem egyeztek meg, hogy senki sem kap semmit?
2009. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Pofont:D
2009. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi csak most leszünk 3évesek...és én párnát csináltattam neki a közös képünkkel..sztem helyes ajándék:D
2009. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!