Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tehetnék? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tehetnék? Teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Olyan érzelmi slamasztikába kevertem magam, amiből nem bírok kimászni.

Kb fél éve kezdődött, mikor a menyasszonyom gyökeresen megváltozott. Persze nem minden egyszerre történt, de a végén csak néztem, hogy kiez a nő.

Addig egy helyen dolgoztunk, egy kis étteremben: én szakács ő pincér. Összeszokott csapat ez, Olyan mintha egész nap barátokkal lógnánk.

Aztán elkezdett elégedetlenkedni, bunkó volt a vendégekkel. A főnök is félrevont, hogy hassak a lelkére, mert csak miattam nem rúgja ki.

Végül ukkmukkfukk felmondott, hogy Hollandiába paprikát szed.. Öt éve együtt éltünk már, terveztük az esküvőt, stb. De eszébe sem jutott velem beszélni erről.

Két hónapot kint volt, a közös megtakarításunk félmillával megcsappant. Erről sem szólt. Aztán hazajött, keresett 300at, mondván, jól átverték.

Felajánlottam, hogy beszélek a főnökkel, hogy vegye vissza. Nem, nem akar visszajönni.

Közben talált pár munkát, de nem volt semmi sem elég jó.

Most egy kürtöskalácsot süt egy bódéban, unja magát visszajönne.

Viszont eközben találtunk egy új felszolgálót.

A csapatba úgy beilleszkedett, mintha beleszületett volna. Kedves megértő, jó humorú. A főnök két nap után szerződést íratott vele, nehogy elmenjen. A vendégek imádják(a főnök rendszeresen beszélget a törzsvendégekkel, főleg amiatt, hogy meg vannak-e elégedve az új dolgozóval, mert a lány előtt hatan próbálkoztak). Mindenkihez van egy-két kedves szava.

Erre egy hete a menyasszonyom bevonult a főnökhöz, hogy vegye vissza, rúgja ki az új dolgozót. Jelenetet is rendezett.

Aznap este azzal fogadott, hogy hagyjam ott a konyhát, mert milyen bunkó a főnök, mindenkit módszeresen szidalmazott. Iszonyatosan összevesztünk.

A vége az volt, hogy beültem a kocsiba, és majdnem szárazra hajtottam a tankot.

Szinte automatikusan az ój kolléganőhöz hajtottam.

Szó nélkül beengedett, beszélgettünk, majd adott egy garnitúra ágyneműt, és a vendégszobába küldött.

Aznap este végképp éreztem: nem tudom megmenteni a kapcsolatomat, mert nem akarom. Ezt a lányt akarom. De ő viszont esélytelen.

Persze azt is tudom, hogy lehet, csak azért érzem úgy, hogy szerelmes vagyok belé, mert gond van a kapcsolatomban.

De tanácstalan vagyok. Egyszerűen nem forog úgy az agyam, mint ahogy szeretném.


2013. szept. 25. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát én a menyasszonyt sürgősen dobnám... új nővel meg elkezdenék kavarni :-)
2013. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az új kolléganő házas, kicsi gyerekkel. ESÉLYTELEN. Ez is egy újabb tényező, ami tanácstalanná tesz. Továbbá hat évet (ebből több mint 5 év együttélés) nem könnyű felrúgni.
2013. szept. 25. 12:43
 3/13 anonim ***** válasza:

első lépés: A menyasszonyt elhagyni véglegesen.

Utána minden más terv jöhet...

2013. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ehhhh... én azért meghallgatnám a menyasszonyod verzióját is. Ok nélkül nem csinál ilyet egy teljesen normális ember. Lehet, hogy már régóta próbálta megbeszélni, veled, hogy boldogtalan stb. nem mondom, hogy biztos, de ez a sztori így egyoldalú.


Illetve az írásod olvasva, még az is eszembe jutott, hogy nagyon sok rosszat említesz a menyasszonyoddal kapcsolatban, az új nőt meg agyon fényezed. Kicsit úgy tűnik a zassonyt rossz fényben akarod bemutatni, míg az újat teljesen jó fényben előttünk, hogy áldásunkat adjuk, és elismerjük. Igen dobd a nődet az újért, vagy igen így jogos a megcsalás... Hát... nem vennék rá mérged, hogy csak az asszony a ludas a kapcsolatotok megromlásában.

2013. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jah, akkor hagyd a csajt. de a menyasszonyt én dobnám az tuti.
2013. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ott kell hagyni a menyasszonyt. 6 évet is könnyen fel lehet rúgni ha végig gondolod hogy mire számíthatsz a jövőben.. Ha úgy döntesz hogy maradsz a lánnyal, mert mégiscsak 5 éve együtt éltek, akkor annyit érsz el, hogy napi szinten veszekedni fogtok, sőt nagy erőre lesz szükséged néha hogy ne verd képen, és még 2-3 évig agyalsz hogy elhagyd vagy sem. Később úgyis elhagyod, mert idegileg tönkremész.

Higgy nekem. Én 13 évig gondolkodtam hogy elhagyjam vagy sem...Elvesztegetett évek voltak.

2013. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálsz meg beszélni a menyasszonyoddal?


Lehet, hogy ő a "megbolondulása" előtt érezte úgy, hogy valami nem stimmel a kapcsolatotokban, belefásult, vagy egyszerűen csak bepánikolt. Nem biztos, hogy oktalan a viselkedése. Az is lehet, hogy ő is rájött, hogy nem biztos hogy veled akarja leélni az életét, ezért volt szüksége külön töltött időre, de nem volt biztos magában és ezért képtelen volt erről veled beszélni.


Mindenképpen érdemes lenne tisztázni a dolgokat, és ha mindketten végesnek látjátok, akkor szakítani, aztán tiszta lappal kezdeni másnál - bár én előbb mindenképp egy kis egészséges magányt és önértékelést javasolnék. Ilyenkor jó dolog magunkat újra felfedezni, kicsit a saját életünket élni, lenyugodni mielőtt új kapcsolatba ugrunk!

2013. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én először megpróbálnám rendbe hozni a menyasszonnyal. Megpróbálnám kideríteni, mit történt, mitől változott meg. Aztán, ha végképp reménytelen, akkor külön válnánk.


Az új lány most valószínűleg tényleg azért tudott képbe kerülni, mert pont az ellentéte a menyasszonyodnak, meg talán a régi énjére emlékeztet. Még ha esélyed is lenne nála, korai lenne még beleugranod egy új kapcsolatba, amíg a régi érzelmi viharainak a közepén vagy.

2013. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy egyoldalú. Talán az új lány fényében méginkább "rossznak" látom a menyasszonyom. Talán az újdonság varázsa miatt.

Pont az új kolléganő mondta, hogy annyit agyalok, mint egy pmses punci. Tekintve, hogy senkivel nem tudtam beszélni erről. Persze, azt nem mondtam, hogy ő a "másik nő", hanem kamu keretsztorit adtam meg.

A menyasszonyomnak a szülei nyomatják a Nyugat-mániát, egy barátnője pedig elmesélte, hogy kell kezdeni Hollandiában, de ő ott albizni kezdett a munkásszálló helyett, és nulla nyelvtudással ment ki, így könnyen átverték.

Az én szüleim meghaltak, testvérem nincs, a munkatársaim a családom.

A menyasszonyomon úgy látom, hogy a szarból tervez várat építeni. Karriert szeretne, de nem akar tanulni (fodrász szakmunkás). Mondtam neki, hogy támogatom, menjen, érettségizzen le.

De nem. tenni nem akar érte.

Csak nézem, hogy ki ez a nő. Régen összeszedett volt, figyelmes, most pedig csapong.

Szeretem, mert még mindig szeretem. Remélem, hogy visszatér és nem ez az igazi Juli, mert ha ez az, akkor nem vele akarom összekötni az életem.

2013. szept. 25. 12:59
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

4-es: a menyasszony egy hárpia, nincs mit rajta szépíteni, és nem is kell védeni, ott kell hagyni, nem lesz kár érte.


Nem értem miért kellene az ő verzióját is meghallgatni, hogy lehet ezt normálisan megmagyarázni, hogy bunkó vagyok, lenyúltam egy csomó pénzt, mindenütt hisztizek, és mindennek úgy kell lenni, ahogy én akarom.

Esetleg te is ilyen vagy, vele szimpatizálsz?

2013. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!