Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemüveges pasinak nincs esélye? Alsóbbrendűek vagyunk?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 18:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
nekem legfeljebb a napszemcsis tetszik :(
2009. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Dehogynincs! Szerintem ha olyan szemüveget választasz, amely mely az arcformádhoz, a személyiségedhez, és tudod viselni, akkor zöld utad van : )
2009. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Lehetne már egy kis világháború. :) Akkor ezek a dolgok kevésbé lennének fontosak.
2009. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Te jó ég. Már miért lennél alsóbbrendű? Ha jól áll neked a szemüveged, mármint úgyértem, hogy nem nagypapa féle olvasószemüveged van, szerintem ugyanannyi esélyed van a lányoknál mint amúgy. Mellesleg mióta nekem is megvan a szemüvegem, több kapcsolatom van/volt..
2009. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
Meg hülye is. Nekem pl. kontaktlencsém is van, de a mostani szemüvegem olyan jól áll, hogy barátnőm kifejezetten kérte, hogy hordjam. Normális szemüveg kell öcsém. Ja persze ami jól áll, az nyilván k*rva sokba fog kerülni... Murphy törvénye... :(
2009. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Engem sohasem zavart. Hálát adnék egy olyan pasiért, akinek egy kis rövidlátás a legnagyobb hibája:D
2009. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Én is szemüveges pasi vagyok,és úgy érzem tényleg alsóbb rendű vagyok:(
2009. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
de én vagyok a főnyeremény, előadásra kell mert nem látom a táblát amúgy meg nem hordom, szal vanis nincsis ami kell mindenki ossza be :P :))
2009. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Persze, gázkamrába visszük őket.
2009. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%

Alsóbbrendűek?

Hanyatt dobom magam.

Gyorsan felejtsd el ezt a badarságot...!

Természetesen vannak olyan fiúk akiknek nagyon mutatósan és szexin is állhat 1 szemüveg,persze ehhez megfelelőt kell választani. Nem mindegy a színe,az arcformádhoz való mérete-illeszkedése-formája.

De ez az alsóbbrendűség kiverte a biztosítékot. Ne bolondozz! :D

Példának tudnám felhozni hogy sulimban van pl. 1 olyan srác akinek eszméletlen jól áll a szemüveg. Teljesen megy az arcához,tudja viselni és látszik rajta h nem feszeng miatta. Persze utolsó sorban a fiú se hanyagolandó kinézetű :D (de ez már nem ide tartozik)

Lényeg hogy találd meg a Neked valót! :)

2009. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!