Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz megkérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz megkérni a pasimat, hogy érjen haza időben?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor jár el. És mindig azt mondja, hogy hazajön éjfélre, aztán hajnali 3-kor esik haza részegen és felver mindenkit, hangoskodik, stb.

Legközelebb holnap készül egy kis baráti "beülésre". Munka után egyből már mennek is a munkatársaival, tehát délután 5-kor. Én is megyek zenekari próbára 7-re és az nekem 10-ig tart. Az gáz lenne, ha megkérném, hogy 10-re ő is érjen haza? (Én sem megyek el próba után a hét közepén bulizni, este 10-re én is hazaérek.)

Szemét vagyok, ha megkérem rá?


2013. szept. 25. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de indokold meg neki.
2013. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Például ha azzal indokolom, hogy én sem megyek el az éjszakába a hét közepén, az milyen? Ha azt mondom, hogy én is hazaérek 10-re...

Vagy ez nem jó indok?

2013. szept. 25. 17:24
 3/16 A kérdező kommentje:

Vagy pl. azt is mondhatnám, hogy "azért szeretném, ha időben hazaérnél, mert még szeretnék összebújni Veled elalvás előtt" (és nem csak nézni, ahogy hullarészegen bedől az ágyba és két perc múlva már alszik is)?

Ez elég jó indok...? :$

2013. szept. 25. 17:26
 4/16 anonim ***** válasza:
Inkább az utóbbi. ;)
2013. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Valaki légyszi magyarázza már el ezt nekem, mert én tényleg nem értem... miért akkora dráma ez? Ha pl. én elmennék a barátnőimmel este beülni valahova és ő előzőleg megkérne engem, hogy este 10-re érjek haza - nekem ez egyáltalán nem jelentene gondot! Simán fel tudnék kelni az asztaltól és az én barátaim megértenék, hogyha azt mondanám, hogy "megígértem a Szerelmemnek, hogy hazaérek 10-re (vagy éjfélre, vagy valamire amire megbeszéljük).

Most komolyan, nekem ez miért nem jelent problémát - neki meg miért olyan nehéz ezt megtenni? :(

2013. szept. 25. 17:56
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom... én nő vagyok, és ritkán megyek el a párom nélkül valahová. De ha olyankor megkérne, hogy ekkorra, vagy akkorra érjek haza, olyan érzésem lenne, mintha parancsolgatni akarna... felnőtt vagyok, ne korlátozzon senki, még Ő se!


Persze más, ha oka van... de nem sok okot tudnék erre elfogadhatót találni...

Mert ha az az ok, hogy velem akarja tölteni az estét, akkor vagy otthon maradok vele, vagy ha olyan program, amiről semmiképp nem mondanék le, akkor jöjjön velem.


Józanon beszéld meg vele, hogy az nem tetszik, ahogy hazaér, és ahogy viselkedik... és ha olyan állapotban jön haza, nem engeded be, és kész...

2013. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Olyat már csináltam a múltkor... :D Hajnali 4-kor jött haza, kinéztem a kileső lyukon az ajtón és láttam, hogy alig áll a lábán. Úgyhogy szépen elhátráltam és visszafeküdtem aludni... :) Gondoltam, a lépcsőházban tök meleg van, fázni nem fog, van egy kanapészerűség is a portánál, ott elaludhat, a takarítónő meg jön 6-kor, ha esetleg hányást kellene takarítani... :)

Ez tudom, hogy gonoszkodás, de olyan jól esett ezt tenni! :D

2013. szept. 25. 18:22
 8/16 anonim ***** válasza:
Most már csak az érdekelne, ha ez ennyire rendszeres, és téged ennyire zavar, mi a fenéért vagytok még együtt?
2013. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy ez bekorlátozás lenne amúgy. Én egy csomószor mentem már vele társasággal és ő olyan, hogy hajnali 2-kor már mindenki szállingózik el a helyről, de neki még akkor is ott kell maradnia, már lefordul a székéről, meg az asztalra borulva alszik, de ha felébreszted, hogy menjünk, akkor azt mondja "dehogy megyünk sehova, maradunk még, buli van!!" - aztán visszadől az asztalra és alszik tovább... MUSZÁJ neki végig maradnia. Tehát Te is láthatod, hogy extrém esetről van szó és nem csak annyi, hogy én, mint barátnő behisztizek, ha ő félórát mer késni, meg be akarom szabályozni őt.

:)

2013. szept. 25. 18:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyébként nálunk fordított a helyzet: férfiként nem gondolnám parancsolgatásnak, ha megkérne, hogy 10-re érjek haza, de neki valószínűleg nem tetszene egy hasonló kérés. Szóval én se értem meg, hogy ez miért olyan nagy baj. (első voltam)
2013. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!