Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz megkérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz megkérni a pasimat, hogy érjen haza időben?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor jár el. És mindig azt mondja, hogy hazajön éjfélre, aztán hajnali 3-kor esik haza részegen és felver mindenkit, hangoskodik, stb.

Legközelebb holnap készül egy kis baráti "beülésre". Munka után egyből már mennek is a munkatársaival, tehát délután 5-kor. Én is megyek zenekari próbára 7-re és az nekem 10-ig tart. Az gáz lenne, ha megkérném, hogy 10-re ő is érjen haza? (Én sem megyek el próba után a hét közepén bulizni, este 10-re én is hazaérek.)

Szemét vagyok, ha megkérem rá?


2013. szept. 25. 17:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Mennyire rendszeres...? Hát... változó, mert van úgy, hogy hetekig nem megy sehova... aztán egyszer rákap az ízére és akkor meg 3 hétig minden nap. Aztán beleun, megint nem megy sehova mondjuk két hétig se. Aztán megint egy hétig minden nap.

Miért vagyunk még együtt? Mert azt gondolom, hogy nem kell egyből szakítani, ha valami probléma van, ki is lehet tartani és meg is lehet javítani a dolgokat, nem kell egyből eldobni.

2013. szept. 25. 18:30
 12/16 A kérdező kommentje:

10-e válaszoló: Te vagy számomra az Álompasi! :D

Csak viccelek... :) De bárcsak az én barátom is így gondolná! :$

2013. szept. 25. 18:32
 13/16 anonim ***** válasza:

"Miért vagyunk még együtt? Mert azt gondolom, hogy nem kell egyből szakítani, ha valami probléma van, ki is lehet tartani és meg is lehet javítani a dolgokat, nem kell egyből eldobni."


Alapból én is így gondolom... ezért is vagyok 20 éve a férjemmel...


De a minden nap hajnal 3-kor részegen hazatántorog már nem ez a kategória...


De lehet, csak azért gondolom így, mert alkoholista apa mellett nőttem fel...

Anyukám pont így gondolkodott... és ezért van már vele 45 éve... azóta tűr szegény. :(

2013. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Uhh, az kemény, hát sajnálom, az nagyon rossz lehet... :(

Én még reménykedem, hogy ő nem lesz alkoholista... mondom, van, hogy hetekig nem is megy sehova, még egy sörre sem. Szerintem csak annyi, hogy még a bulizós korszakát éli...

(Legalábbis nagyon remélem, mert ha nem, akkor előbb-utóbb elegem lesz ebből és akkor már nem akarom majd megjavítani a dolgokat...)

2013. szept. 25. 18:39
 15/16 anonim ***** válasza:
Hú az alkoholizmus, na az egy nehéz kérdés. Ha akarja, akkor meg tudja állni, hogy ne igyon a részegségig? Mert az egy dolog, hogy 3 hétig egyáltalán nem iszik, de ha elkezdi, abba tudja hagyni? Bár ez már nem nagyon tartozik ide. :D
2013. szept. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát tényleg kicsit eltértünk a kérdéstől... :D

Amúgy ez is változó - van amikor meg tudja állni és mondjuk két sörnél nem iszik többet egész este, máskor meg oda se neki ereszd el a hajam és akkor nem számít semmi...

De ha úgy van, hogy mondjuk olyan helyen vagyunk, ahol nem a buli a lényeg, csak mondjuk nem lehet kiküszöbölni hogy az ember fogyasszon némi alkoholt, akkor igen, meg tudja állni, hogy ne részegedjen le.

Nem hiszem, hogy alkoholista lesz belőle. :)

2013. szept. 25. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!