Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ket ferfi kozul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ket ferfi kozul kellene valasztanom, de nem tudok!?

Figyelt kérdés
Van ket ferfi aki bejon nekem, szingli vagyok. Az egyik 13 evvel idosebb tolem, elegge sokat vagyunk egyutt es le is fekudtunk egymassal. Kezdek iranta erezni valamit, es szerintem o is irantam. A masik ferfi 8 evvel idosebb tolem. Nagyon aranyos meg minden, lehet iranta is kezdek erezni valamit. Vele nem fekudtem le, mert valami hianyzott abban a pillanatban. Sot meg baratnoja is van 4 eve, de azt mondta nem szereti, csak a szex miatt van vele.
2013. szept. 26. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
"Sot meg baratnoja is van 4 eve, de azt mondta nem szereti, csak a szex miatt van vele." Kérdezd meg töle, hogy a barátnöje tudja ezt? (Alapesetben miért gondolod, hogy te nem azért kellenél neki?)
2013. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azért bírom, hogy megint egy olyan kérdés, hogy tulajdonképpen mindenkinek van valakije, és midnenki cska a szexért van együtt, meg rosza kapcsoalt meg a faxom, de hajt másra egyfolytában...

szuper...

inkább mer meg sem próbálok hűséges nőt keresni SE!

2013. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lina93 ***** válasza:

Ha van barátnője, akkor mit akarsz? Olyan pasi kell, aki a "barátnőjét" szexre tartja? Gratulálok!

Jó lenne, ha nem akarnál belerondítani senki kapcsolatába, pláne ha már így sem a legjobban alakult.

A másikkal meg már le is feküdtél.. Döntsd el te, hogy mit akarsz, ezt nem mi fogjuk neked megmondani, de jó lenne, ha a foglalt pasiknál visszafognád magad.

2013. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha azt mondta h csak a szex miat van vele akkor hazudott.

te meg hülye vagy hogy elhitted.

elég sok nőt rá lehet venni a szexre. ha nem szerelmes csak a szex kell neki akkor egyértelmű hogy ezt mással is meg tudná tenni hisz az érzelmek nem számítanak. De akkor miért van vele??? Ez hülyeség. Hagyd a francba. Ez nem ok.

2013. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet egy embernél leragadni?Az egyikkel lefeküdtél,és érzel iránta.De közben a másik iránt is.Ha az egyes iránt éreznél valamit,akkor nem jöhetett volna képbe a második,és fordítva.Magyarul:Egyikőjük sem kell neked!
2013. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló nagyon jól leírta. Ha agyalsz, és nem tudsz választani két srác közül, akkor az egyik se kell neked. Hagyd őket békén, mert ebből nem lesz tartós kapcsolat. Majd egyszer jön egy férfi, akire azt fogod mondani minden gondolkodás nélkül, hogy igen, ő kell nekem. Na akkor őt válaszd:)
2013. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!