Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha egy srác, akibe hosszú hónapok után kezdesz megbízni és rájössz, hogy mégis sokat jelent neked, ilyet írna neked?

Figyelt kérdés
aranyos vagy szeretlek, de nem biztos h működne egy kapcsolat, mert nekem egy olyan lány kell aki vidám, eljön velem kocsmázni, bulizni és elfogadja a haverjaimat. Mellesleg úgy ismerted meg, hogy ő aztán igazán értékes, mert nagyon tud tiszta szívből szeretni téged, hónapok után is kitartó, és aki nem találkozik, csal meg más lánnyal. Azt hittem ilyen, és hogy nagyon kevés ilyen srác van csak manapság, de ő közéjük tartozik, de tévedtem.
2013. szept. 26. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Tovabb lepnek es elgondolkodnak h miert agyok ennyire befásult.
2013. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet túl rövid volt a póráz... én akkor írnék ilyent.
2013. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Változtatnod kellene egy két dologban,mert valami nem tetszett a srácnak.Legyél többször vidám,mert ezek szerint nem voltál az,járj el vele ide-oda.Fogadd el a haverjait.
2013. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem értem, miben tévedtél?

nem csal meg más lánnyal, képes kitartóan szeretni...


A jelek szerint te szeretted volt kivenni a megszokott környezetéből, - ezt kevesen szeretik, aki meg elfogadja, hát azt ne nagyon becsüld te se.


Szóval: nem te vagy a világ,egymagadban, - ezt próbáld meg elfogadni.

2013. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért, te minden nap otthon akarsz ülni? sztem ezek tök normális igényej, mi is eljárunk a pasimmal bulizni, és?
2013. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ebből hol vontad le h meg akar csalni?
2013. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
találkozik egy másik lánnyal... és őt is szereti.
2013. szept. 26. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:
ezt mondta?
2013. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen...
2013. szept. 26. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!