Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elmondottak alapján lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmondottak alapján lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
Nyáron megismerkedtem egy fiuval (aki mellesleg egy éve tetszett) szóval egy buliban voltunk és mikor megláttam gondoltam magamban nem hagyom hogy elmenjen így megismerkedtem neki és hála neki is tetszettem:) de pont roszkor ismerkedtünk meg .. 2 napra rá elment egy 10 napos kirándulásra aztán hazajött és másnap pont ment táborba így a nyárból csak egy hét maradt és nem találkoztunk sajnos.. összejött egy másik lánnyal akivel táborban ismerkedett meg és egy egyetemre járnak.. mivel őt sokkal jobban ismerte mint engem ezért vele jött ösze(velem csak 2x találkozott) most 1 hete szakítottak de én előtte írtam neki szülinapi köszöntést amire válaszolt is és leírta hogy sajnálja hogy nem keresett pedig megigérte.. most szerintetek van még esély rá hogy legalább bezséljünk és később összejöjjünk ? nagyon kedves srác és nagyon jó vele lenni sokszor gondolok rá..ara gondoltam ezt ahónapot megvárom hogy csillapodjon a régi lány íránti érzelmei és uána elezdek vele kommunikálni.. szerintetek ?
2009. nov. 6. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Bár.. Ez attól függ, hogy a lányt mennyire szerette/szereti...
2009. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem van esélyed, ha számított neki hogy nem keresett amikor megígérte..akkor valamilyen szinten fontos lehetsz neki, várd ki azt az 1 hónapot, és utána mint barát oóatosan közeledj felé, és az első lépésnél fogod látni hogy hogyan érez
2009. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet belőle valami :)
2009. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!