Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek összeköltözni a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek összeköltözni a barátommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
pánikbetegségem van, ezzel is összefügghet, de ahogy nézegettük a lakásokat, nagyon megijedtem. az otthon melegétől elmenni és egyedül lakni vele.. nem is tudom. nagyon szeretem, de nem tudom mit tegyek.néha, amit beszél nem is értem, nagyon fáj a fejem, nagyon sokszor olyan, mintha álmodnék és egyik percben sírok és kiabálok, a másikban pedig már kedvesen mosolygok. ezzel is köze van, ez valami nagy betegség nem?

2013. szept. 26. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy még nem vagy felkészülve rá, várjatok még pár évet vele
2013. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana erről neki szólni mielött összebútorozik veled.
2013. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szóltam, de én erre szerontem sosem leszek kész.. mindent megbeszélünk, együtt vagyunk 14 éves korunk óta, tud rólam mindent, de nem tudom mi legyen.. szeretnék, de nagyon félek..
2013. szept. 26. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Na de most várjál, kifejezetten vele félsz összeköltözni vagy all global bárkivel félsz és félni is fogsz s jövöben?

Mert ez a srác lojális veled, az elkövetkező vslamelyik egyáltalán nem biztos hogy ilyen lojális és türelmes lesz.

Szóval lehet még a mostanival lenne a leg fájdalommentesebb letesztelni hogy is néz ez ki.

Persze illendő őt alaposan felkésziteni minden eshetőségre, akár még arra is hogy már az első éjjelt sem tudod vele tölteni.

2013. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem az van, hogy vele félek összeköltözni, hanem, egyáltalán elköltözni.a változás megrémít engem nagyon. eddig négyen laktunk egy házban családdal, most meg vele fogok egyedül. és nem lesz más barátom egyáltalán. ő az igazi tényleg és ő is tudja.
2013. szept. 26. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Szakemberrel beszéltél már?
2013. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nemigen..
2013. szept. 26. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Fordulj dokihoz!
2013. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!