Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi számít jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi számít jobban? Az, hogy valaki kívül is össze passzoljon, vagy az hogy a 2 fél mindennél jobban imádja egymást, akár mennyire is nem illenek össze?

Figyelt kérdés
Abból indulok ki, hogy én egy 170 cm-s szőke hajó kék szemű elég szép lány vagyok, akivel pedig egymásba szerettünk, az egy ugyan úgy kb. 170 cm-s vékonyka fiú, vagy talán még picit alacsonyabb is nálam.. De az egymással való viselkedésünk alapján mindenki azt mondja hogy nagyon cukik vagyunk.. És imádjuk egymást, soha nem szeretett még engem ennyire senki, és én se mást. Az életemnél is jobban szeretem. De vannak akik azt mondják, hogy "úúristen vele összejönni? te? haha.. az gáz lenne" .. de ha én őt szeretem? jogom van ahhoz, hogy úgy éljem az életem ahogy szeretném! nem? kérhetek véleményt? :) sokatsegítene!
2013. szept. 26. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

jogom van ahhoz, hogy úgy éljem az életem ahogy szeretném! nem?


DE! Engem baromira nem érdekel kívülről passzolunk-e, vagy mások mit mondanak. Ha jól érzem magam vele és harmóniában vagyok, azzal semmiféle külsőség nem ér fel !!

2013. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azokkal akik ilyenek mondanak. Az számít, ti hogyan éreztek, nem az, hogy hogyan néztek ki együtt.
2013. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a külső nem feltétlenül számít, igaz annak is van szerepe, de ha neked tetszik külsőre is te is tetszel neki, és belül is megvan az összhang, akkor más ne érdekeljen.
2013. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az életben soha semmi nem lesz jó. Tehát mindig lesznek a háttérbe pusmogások, ha Supermannel jönnél össze akkor is.

A boldogság egyéni dolog így senkinek semmi köze hozzá, téged mi tesz boldoggá. Szóval nyugodtan szeress. Akkor is, ha mások megszólnak érte.

2013. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az utóbbi.
2013. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!