Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki az ha a nö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki az ha a nö magasabb mint a férfi (maggassarkuban)? Amugy ö 173 én pedig 165 vagyok.

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Már kínomban azt mondom, h igen legyen ciki. Ha az emberek ennyire hülyék, akkor legyen ciki! Komolyan, én ilyenből sosem csináltam problémát! Nem tudom ki volt az a barom, aki ezt kitalálta, de esze semmi nem volt!
2013. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2013. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
181-2cm magas vagyok nálam még 10cm-es magassarkúval is van alacsonyabb lány
2013. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 centis különbség és magasabb a nő, hmm, 10 centis sarkakon szeretnél tipegni? Az egészséges elméletben 3-5, a jól kinéző 7, szóval sehogy se stimmel a magasabb. De ha mondjuk 7 centisről beszélünk, akkor mondhatni egy magasak, csak akkor lesz alacsonyabb a pasi ha nem húzza ki magát. Szóval tessék hátba veregetni (persze nem szószerint verni), hogy tessék kihúzni magát ha te már csinosan felöltöztél mellé. (mert gondolom nem topis ruházathoz veszed fel a magassarkút)
2013. szept. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 default. ***** válasza:

az a ciki, hogy a férfi magassarkúban van!

:DD

2013. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress magadhoz illő srácot, de előtte kérdezd meg a magasságát, az alacsony törpéket 170-173cm, meg hagyd békén, ők úgy sem jók neked. Nem értem az ilyen "nő"ket, hogy miért jönnek össze alacsony férfivel, amikor tudják, hogy ez a "probléma" elő fog jönni. Nem számít ugye a magasság.. De jó vicc...
2013. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!