Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti ki szoktátok festeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ki szoktátok festeni magatokat ha a barátotoknál alszotok?

Figyelt kérdés
Ma este alszok először vele, és nem tudom, hogy kifessen e magamat vagy ne, mert semmi smink nélkül se akarok lenni de azt se szeretném,hogy reggel el legyen kenődve össze vissza. L/20

2013. szept. 27. 08:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Alszol... akkor meg minek? :D Csukva lesz a szeme, úgysem fogja látni. Meg előbb-utóbb úgyis látni fog nélküle; WC-re, boltba sem mész ki smink nélkül? Ennyire kevés önbizalmad van, hogy smink nélkül nem érzed embernek, nőnek magad?

Mert akkor talán érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy több önbizalmat gyűjts. Sosem sminkeltem magam, bár nem is tartottam magam szépnek, de mindig túl nagy macerának tartottam a festegetést. Szerencsére párommal már nem is kell, és már csúnyának sem érzem magam; még jobban is tetszek neki így, természetesen.

2013. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ő szokott nálam lenni több napig. Amikor jön, szépen kicsinosítom magam, teszek fel egy kis sminket, de aztán este lemosom, és a többi nap nem is teszek fel semennyit, csak ha elmegyünk valahová. Szerinte nincs szükségem sminkre. :)
2013. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!