Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyok az elvárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyok az elvárásaim a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés

Külsőleg legyen számomra szép arca szeretem ha sokat mosolyog és nevet. Alakra ne legyen sovány és kövér, de lehet szexisen telt, hogy lehessen mit fogni rajta, azt nem szeretem, ha folyik róla a zsír. Vékonyt is elfogadnék, ha nem gebe. Az átlagost szeretem legjobban. Magasság annyiban számít, hogy ne legyen magasabb nálam, mert én elég magas vagyok, de ne is legyen alacsony.

Belül meg nekem az a legfontosabb, ha hűséges nem azért van velem, hogy csak szimplán legyen mellette valaki, mert nem tud egyedül meglenni, hanem szeressen is mellé. Legyünk őszinték mindenről beszélgessünk, még azokról is amik fájnak legbelül, ha elmondom neki, hogy még nem volt kapcsolatom, akkor ne hisztizzen, hanem értse meg a miértjét. A dohányzást meg nem tudom eltűrni, mert nagyon undorodom tőle, alkoholt ihat csak mértékkel, mint én. Röviden ennyi!


2013. szept. 27. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy alap elvárás.
2013. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2013. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem nagyok az elvárásaid, bár a mai világban nem igazán fogsz hasonló lányt találni. :/
2013. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Clairvoyant ***** válasza:
100%
Ezek alap elvárások, de akiben ezt megtalálod, arra lehet, más férfi rá sem néz... nincsenek magas vagy alacsony elvárások, csak a sajátod. Azt keresd, ami neked jó.
2013. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Az őszinteségnél kiesett 100-ból 95 nő. Sok sikert!
2013. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindig furcsa, ha a fiuk kulsosegekre mennek. Kozos erdeklodesi kor, kozos hobbi, kozos vermerseklet? Sokaknak talan nem is fontos, de a lenyeg mindig a reszletekben van.
2013. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
ezer ilyen nő van
2013. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig furcsa, ha a fiuk kulsosegekre mennek.


Azt nem írta, hogy a belső tulajdonságok nem számítanak neki, mert igenis számítanak, csak ne legyen csúnya, akihez nem vonzódik. Elég érdekes, hogy manapság egy fiúnak lassan már ahhoz sincs joga, hogy bármilyen külső elvárása legyen.

2013. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos igényeid és elvárásaid vannak,nincs ebben semmi rendkívüli.Ritka kincs egyébként a mai világban egyébként az olyan nő,aki hűséges,ragaszkodó,káros szenvedélyektől mentes és őszinte is,de akad,csak észre kell venni.Az átlagos,de ápolt külső meg alap.
2013. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kell, hogy legyen külső elvárása, mert szeretnék szépen a szemébe nézni, simogatni, élvezni a szeretkezést, nekem nem tetszővel nem tudnék mit kezdeni. Belső is ugyanilyen fontos, csak arról azért nem írtam olyan sokat, mert arról regényt lehetne írni. Külső megfog belső megtart, ez szerintem mindenkire igaz.
2013. szept. 27. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!