Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálják a pasimmal? 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálják a pasimmal? 1 éve és 4 hónapja vagyunk együtt 200kmre lakunk egymástól de én oda járok suliba ahová ő.

Figyelt kérdés
de idén végzek és jövök haza de ő nagyon anyás nem nyílik meg nekem mindent csak az anyjának mond el én vagyok az útolso aki meg tud mindent. és biztos nem fog velem leköltözni az én családomhoz. hogyan tegyem a kapcsolatunk szebbé jobbá?
2013. febr. 3. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy!
2013. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
válts pasit, nekem megnyílhatsz bármikor
2013. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1. te nagyon hülye xD
2013. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit csinálj vele, az anyjává nem válhatsz, és ne is legyen úgy. Én biztos, hogy 4 hónapot se húztam volna ki mellette, úgyhogy le a kalappal. Tulajdonképpen akkor mire vagy neki szerinted?
2013. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem bírnék egy ilyen emberrel együtt lenni. Te szereted, ha semmibe vesznek? Ha veled semmit nem képes megosztani és minden problémájával az anyjához rohan, és nem hozzád, aki elvileg a társa? 1,5 év kínlódás után te még szebbé akarod tenni a kapcsolatotokat? Ez nem kapcsolat.. A helyedben váltanék..
2013. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!