Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a nő és a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nő és a férfi végzettsége közti különbségek mennyiben befolyásolnak egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Különösen akkor, amikor a férfinek alacsonyabb a végzettsége a nőéénél (pl. férfi érettségi, nő meg mondjuk 2 diploma)?

#nő és férfi végzettség #nő végzettség #férfi végzettség #párkapcsolat végzettség
2013. márc. 4. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sokadik szempont ha a két ember szereti egymást.
2013. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32 éves nő vagyok és 3 diplomám van. a férjemnek viszont csak szakmunkása és egy cseppet sem zavar. sőt, azt is megbeszéltük, hogy az érkező babánkkal ő marad itthon
2013. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 ASOT ***** válasza:
100%
szomorú tény ha az befolyásolja a kapcsolatot.
2013. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ma 17:53

Nálunk dettó. Szakközepem van, páromnak főiskolája, és most gyeden vagyok itthon.☺

33F

2013. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 fospuska ***** válasza:
az alacsony végzettség nem feltétlen azt jelenti,hogy az intelligencia kérdésében is akkora a különbség. és papírod hiába van...
2013. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván való, csak kíváncsi vagyok, mert általában a férfinek van magasabb végzettsége. Nekem sem ez a mérce :)
2013. márc. 4. 18:02
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem a papírtól lesz intelligenciája és esze az embernek. Egyébként középfokú végzettségem van (3 is), a páromnak 2 diplomája ... Kb. egyformán keresünk, pedig olyan szakmában dolgozom, amiről pont nincs papírom. Intellektuálisan pedig nincs különbség közöttünk, olvasottak és műveltek vagyunk mindketten, papírtól függetlenül.
2013. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 fospuska ***** válasza:
nálunk a csajom az okosabb. én megmaradtam bunkó szakinak. :D
2013. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

2 diplomám van, a barátnőmnek egy sem, mégis ő keres többet könyvelőként (de azért nem túl sokkal:) )...

Nem a papíron múlik a kapcsolat. Ha éretten tudnak hozzá állni a felek egymáshoz ez kicsit sem fog számítani.

2013. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A kettes férje marad otthon a kisbabával, mert valószínű, hogy ő keres jobban, vagy az egzisztenciáját félti a hosszú otthonmaradástól. Apu meg pucolja közben a babát a kakiból.

Klára Zetkin igazán jól dolgozott. Mindent el ért, amit csak akart. Szoptatni is az apuci fogja a babát?

2013. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!