Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszoktátok látogatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszoktátok látogatni a párotokat hogy ha beteg?

Figyelt kérdés
én mondtam a páromnak h talizzunk, nyugodtan jöhet hozzám, én vok a beteg (vírus), erre ő délután mondta h lepihen és ha korán felkel akk jön hozzám, utána meg este beszéltünk és mondta h nemjön mert hagy pihenni:SSzintem ez csak kifogás, vagy ti hogy gondoljátok? Lehet az volt a baja, hogy egész héten csak nálunk taliztunk és elvileg úgy volt h én nála alszom, de betegen nem akartam, dehát így nem is tudtunk talizni sem.Lehet csak azért reagálok így ,mert sok rossz tapasztalatom van és vele meg tök jó minden és elég egy apró pici valami h bizalmatlan legyek,véleményeket kérnék!!
2009. nov. 7. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
khm... mondjuk nem akarja elkapni tőled a vírust? de szemét...
2009. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Huha...Nekem is most tüszős mandulagyulladásom volt(ugye ami fertőző)Amikor átjött még úgy indultunk,hogy semmi csók.

Aztán nem bírtuk bekaptam egy Mebucain-t és ő is és utána faltuk egymást.:)Semmi baja nem lett.

2009. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktuk meglátogatni, sorsára hagyjuk.
2009. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem befolyásolja azt h talizunk rendszeresen. Ha full mag van fázva egyikünk, vagy mindkettőnk(mi ál.t egymástól kapjuk el) akkor is csókolózunk, szeretkezünk, gyorsabban is gyógyulunk.

Amúgy igazán meglátogathatott volna, sztem nem vártad volna el h nyaljon faljon csak h veled legyen egy kicsit. És ha együtt élnétek? Addig amíg beteg vagy elköltözne vagy mi?

2009. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

meglátogatni nem

de amig beteg,addig vagy ideköltöztetem magamhoz egy hétre,vagy én hozzá (szülőkkel lakik,én lakotársakkal),mivel egy sima megfázásnál is 24órás babusgatást igényel...az hogy elkapom,hát nah...majd visszakapja legközelebb,ezen nem mulik

ez oda-vissza működik

korházban volt,4 óra a látogatási idő...nővérkék megenegedték,hogy 12-t legyek vele...:D

és nem tizenéves kisfiú...


párod nem valami humánus...de lehet egyszerüen irtozik a gondolattol,hogy elkapjon valamit

2009. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!