Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért büntet ennyire az élet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért büntet ennyire az élet? Mért görget elém ilyen komoly döntéseket?

Figyelt kérdés
Az van, hogy 25 éves férfi vagyok és két út közül kellene választanom. Itthon dolgozok látástól vakulásig fillérekért és most jött egy londoni munkalehetőség. Koszos munka lenne, de jól fizető és anyagilag most nem vagyok a topon, de legalább nincs hitelem. Odakint elkezdhetném eléggé lentről, de legalább megtanulnám az angolt és lenne pénzem is. Itthon meg van egy gyönyörű 21 éves lány, akit 2 hónapja ismertem meg, azóta többször találkoztunk, sokat beszéltünk és nagyon megtetszett. Ha most kimegyek külföldre azt nem tudom hogy fogadja. Attól tartok utána már nem akar majd beszélni velem, ő inkább itthon vállalna munkát egy hotelban. Hogyan döntsek? Ti hogy döntenétek? London vagy esetlegesen egy barátnő? Piszok nehéz döntést kell meghoznom ami akár az életemről is dönthet. Segítsetek! 25/F
2013. aug. 19. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
London. Új életet kezdhetsz, ott is lehet barátnőd majd. Még akár magyar is.
2013. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon összebarátkoztatok (bár 2 hónap alatt kétlem), akkor akár ketten is kimehetnétek. A legjobb lenne ha megkérdeznéd tőle, hogy vevő-e a dologra. :)
2013. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondtad már neki, hogy mi lenne ha veled tartana?

Mond azt is, hogy a biztos jövőtök szempontjából fontos lenne neked ez a lehetőség

2013. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek nem fog neki tetszeni. Egyetemi tanulmányait folytatja, valamikor februárban fog államvizsgázni. Biztos, hogy most nem jönne ki velem Londonba. Esetleg, ha 2-3 hónapot kibírna úgy, hogy ő itthon, én odakint, akkor még oké lenne. Csak félek, hogy ezalatt az idő alatt talál magának másik férfit itthon.
2013. aug. 19. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj ki, beszéld meg a lánnyal, hogy meglátogat, egyszer hazajössz, nem kell örökre kint élned
2013. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ne hallgass rám, bár ez egy középútnak számítana.

Elmennél Angliába dolgozni és míg a barátnőd befejezné az egyetemet, te kiépítenél egy alapot (gondolok én szállásra 2 személynek) + a félre tett pénzből látogatnád.

Így lehet, hogy belemenne a dologba, mert van egy biztos alapja az egésznek.

2013. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!