Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon van olyan, hogy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van olyan, hogy párkapcsolatban az egyik félnek nem hiányzik a másik, mikor hetekig nem találkoznak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha csak azért vannak együtt, hogy "legyen már valakim".
2009. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az ilyet én nem hívom párkapcsolatnak. Max dugi(ó)havernak
2009. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Több, mint másfél éve együtt vagyunk. Mindketten sokat tettünk a kapcsolatért, úgyhogy nem hinném, hogy csak azért volt velem...

Vasárnap lesz két hete, hogy hazautazott, most arrafelé van maszek munkája. Múlt szerdán viszont be kellett mennie a munkahelyére, ami tőlem 30 km-re van. Reméltem, hogy eljön. Közben akadt egy kis gond, jól esett volna, ha mellettem van és támogat, de nem jött el mégsem. Még aznap hazautazott a szüleihez. Ráadásul ezen a napon az egyik ismerőse kérésére megállt útközben, hogy megnézzen egy motort, hogy megvegye-e vagy ne. Annyira kiakadtam ezen, hogy az ismerős fontosabb, mint én. Még 3-4 hétig tart a munkája otthon, de múlt szerdán azt mondta, hogy eljön majd hozzám közben valamikor. Tegnap már azt mondta, hogy 3-4 hétig nem is jön. Sőt, amikor tegnap telefonáltunk, hirtelen le kellett tegyük a telefont, mert megérkezett az apja. Akkor nem lehet vele beszélni, ha az apja otthon van. Ennyire nem hiányoznék neki, hogy egyszer sem akar eljönni az 4-5 hét alatt?

2009. nov. 7. 12:52
 4/17 anonim ***** válasza:
ha az elejétől fogva így van akkor nem volt soha szerelem. ha csak az utóbbi időben, akkor az a fél akinek már nem hiányzik a másik, nem szerelmes...
2009. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hm... lehet hogy tényleg sok a munkája, és lefoglalja sok mindenki. mondjuk akkor is szánhatna rád időt szerintem.
2009. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem nem hiányzol neki, hanem ez a kapcsolat halott, vagy már másik barátnője is van esetleg.
2009. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nem rég még hiányoztam neki... A szerelemről annyit, hogy kb. 1 évesek voltunk, amikor erről esett szó, akkor azt mondta, hogy ő nem szerelmes, valahol a szerelem és a szeretet között van, de nagyon szeret engem.

Egyébként azt hiszem, hogy a szerelem előbb-utóbb átalakul szeretetté. De attól még együtt maradnak a párok és hiányoznak egymásnak. Vagy ebben is tévedek?

2009. nov. 7. 12:56
 8/17 anonim ***** válasza:

4-5 hét még? meg már eltelt 3 hét?

ugyanmár

ezt még távkapcsolatban élők se birják ki...

én párom is dolgozik,volt olyan időszak,amikro kocsi se volt,2x3óránkba került hogy lássuk egymásr pár orára,de megérte...

normális kapcsolatban 4-5 napot kibir az ember a másik nélkül,4-5 hetet nem...

gyanus,főleg hogy lett volna rá alkalma,hogy találkozzatok...

2009. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a szerelem nem 1 év után alakul át szeretetté,hanem jobb esetben 10-20 év,meg 3 gyerek után...

ha 1 után már nem szerelmes,akkor később mi lesz?

2009. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tényleg sokat dolgoznak, de hétvégén nem. Vagyis akkor leginkább az apjának segít.

Halott lenne a kapcsolat?! Lehet. Megpróbáltam már rávenni, hogy menjünk el valahová, csináljunk együtt valamit, de mindig sok a dolga (és ezt én magam is látom, nemcsak mondja). Most nincs itt, tehát most nem is tudunk ezen a helyzeten változtatni. Vagyis biztosan lehetne valamit tenni. Csak amíg az egyik félnek (nekem) hiányzik a másik és mindent megtennék, hogy jobb legyen, addig ebből ő észre sem vesz semmit. Hisz én nem hiányzom neki. De hogyan lehetne elérnem, hogy ő is ugyanazt érezze. Vagy ha egy kapcsolat haldoklik, akkor hagyjam az egészet?!

2009. nov. 7. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!