Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon van olyan, hogy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van olyan, hogy párkapcsolatban az egyik félnek nem hiányzik a másik, mikor hetekig nem találkoznak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 12:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

összesen 4-5 hét (legalábbis annyinak számoltam). És már van autója is

Most kb. 100 km-re vagyunk egymástól, múlt héten a munkahelyén volt, ami kb. 30 km-re van a településtől, ahol élek. És olyan furi volt, hogy el sem jött. Főleg, hogy egy kis támaszra lett volna szükségem (egészségügyi probléma volt, amiről azt sem tudtam akkor, hogy micsoda)

2009. nov. 7. 13:05
 12/17 anonim ***** válasza:
Másfél év, ha jól olvastam, vagytok együtt, akkor természetes egy kis elhidegülés. Fél éves kapcsolatnál meg másfél évesnél kicsit elhidegül mindkét fél egy időre, és sajna ez jelenti sokaknál meg egyből a szakítást, pedig csak a lélek védekezik. Mondhatni, kicsit pihen a tűz, parázslik, majd újból felgyúllad. Nálam is volt már olyan időszak, hogy kicsit elhanyagoltam a párom, nem gondoltam annyit rá, kicsit jó volt egyedül lenni, aztán hírtelen -puff- nagyon hiányziiiik! Van ilyen, nem kell megijedni, csak átvészelni:) ha a párod türelmes, akkor könnyen megy, ha nem, akkor max tartsatok szünetet. Mi is tartottunk. Tartott 2 másodpercigXD
2009. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

neked van dolgod hétvégén?

ha nincs,akkor menj te hozzá

nő vagyok énis,de nemegyszer volt már,h párom nem ért rá,mert otthon volt dolga...van nekem is két lábam,menetem én...

és még zavarni sem kell

nem tudsz olyat mutatni,amit az apjának segit,és te ne tudnál besegiteni,vagy az anyukájával addig ebédetcsinálni mig a férfiak dolgoznak...napi 24 órát őkse...

2009. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha nem volt beléd szerelmes soha, most sem, inkább néz meg egy motort, mint hogy veled találkozzon, akkor ez nem fog működni köztetek.
2009. nov. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De volt szerelmes belém, csak már elmúlt. Attól még szerethetne és lehetnék fontos neki. De úgy érzem az ismerősnek fontosabb megnézni egy motort, mint hogy a támaszom legyen, vagy csak egyszerűen velem legyen.
2009. nov. 7. 13:28
 16/17 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?


ilyet,hogy ha már nem szerelmes,de még szerethetne,ilyet sok-sok év házasság,meg pár gyerkőc után szokás csak mondani,mert akkor már tényleg inkább a szeretetről szol...


de másfél év után??

2009. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
én 21, ő 26 éves
2009. nov. 7. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!