Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem magamat túl ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magamat túl ezen?

Figyelt kérdés
Szóval februárban derült ki, hogy a párommal kikezdett a kolléganője.Amit már régen gondoltam végül egy facebookos üzenet megerősített a gyanúmban.Nagyon sokat féltékenykedtem Ő hülyének nézett emiatt de én éreztem,hogy nincs minden rendben.Akkor kinyögte, hogy a csaj állítólag megcsókolta Őt de semmi más nem történt amit nem nagyon tudok még mai napig sem elhinni hiszen többször! is hazavitte autóval.Ebből egy alkalommal felhívott és kijelentette hogy hazaviszi a második alkalommal az anyukája buktatta le véletlenül.Hazugságok sokasága után megbeszéltük,hogy együtt maradunk.Ami talán nem igy történt volna ha nem éppen akkor foglalozzuk a házunkat le^+ otp herce hurca stb...megigérte hogy keresztül fog nézni rajta de azóta is tárgyalnak ami persze nem lenne gond hiszen kollégák de megbeszéltük hogy magán témába nem keverednek.Hogy győzzem le a féltékenységet?Mi tévő legyek?Ha erre gondolok mindig görcsbe rándul a gyomrom!Nem akarom mindig a szemére hányni de nem tudom magam türtöztetni.Mi van ha megint összemelegednek?

2013. szept. 27. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, csak azt lehet hülyének nézni aki hagyja. Én nem hagynám, de további jó tipródást.
2013. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbálok benne bízni de ez iszonyú nehéz.Igazad van a válaszodban!Köszönöm
2013. szept. 27. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem akartalak megbántani. De egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha ez elveszett, akkor az örökös féltékenykedés és önmarcangolás marad. Az meg senkinek nem jó. Ha nem bízol benne akkor lépj és engedd el. Nekem csak egyszer hazudna valaki, többé nem lenne rá lehetősége.
2013. szept. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!