Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eljegyzési gyűrűnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PPatrik kérdése:

Eljegyzési gyűrűnél mennyire számít az értéke?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Az érdekelne, szerintetek számít e hogy Swarovsky, vagy gyémánt/ rubin a foglalat... vagy hogy ezüst, fehérarany platina.... vagy mindegy, nem baj ha nem túl drága, mert nem az a lényeg? Köszi a válaszokat! :)

2013. szept. 20. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a gyűrű etikett, de ha megkérné a kezem az , akit szeretek, felőlem bizsut is húzhat az ujjamra, boldog lennék így is úgy is.
2013. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem számít!


Üdv: Swarowksi a nevem Öcsi.

2013. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* Swarowski
2013. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem az érték számít ,hanem a tett!
2013. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

U.I:

ha számít ott gondok vannak-lesznek!!

2013. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jól van, jól van emberek, én is azt mondom, hogy nem számít, de azért csöppet lelombozódnék ha egy bizsuval kérnék meg a kezem... naaa
2013. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) Szerintem is, köszi a válaszokat! (Trolloknak: Megnéztem, tényleg elírtam, helyesen Swarovski... ha már ilyenbe kötsz bele legalább helyesen tedd)
2013. szept. 20. 21:16
 8/10 A kérdező kommentje:
21:14, a felsoroltak bizsu kategória? (a Swarovski, meg az ezüst kombó pl... ) Komolyan kérdezem :)
2013. szept. 20. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az számit,hogy milyen,hanem a tett. Én is álmodtam arról kis koromban,hogy gyémánt gyűrűt kapok majd. De amikor a párom oda adta az olcsó jegygyűrűt,annak is örültem,mert a kis fizetéséből szánt erre. És csak ez számított: )
2013. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy. Én valami bijou-t vennék, az a tuti! ;)
2014. márc. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!