Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem tudom, hogy miért szeretem őt?

Figyelt kérdés
csak szimplán szeretem,minden kis hülyeségével együtt. de nem tudom megindokolni.
2013. szept. 28. 18:47
 1/8 anonim válasza:
ezeket hívják érzéseknek! :) Ez nem rossz dolog, és ha ebben a korban vagy, akkor naná, hogy normális! :)
2013. szept. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma. :)
2013. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy még nem jöttél rá, hogy a szeretet nem racionális alapokon nyugszik.
2013. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mint az első kommentelő leírta ez a szerelem! :)

Akkor lenne baj , ha meg tudnád indokolni... mert az nem szerelem lenne. Persze tökéletes számodra , ezt ki is tudnád fejezni.

2013. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy tényleg szerelmes vagy. :-)

Aki szerelmes, az nem fogja tudni megmondani, hogy miért szereti őt. Egyszerűen mindenért. :-)

2013. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ő kérdezte egyszer,hogy miért.nem nagyon adtam normális választ. hát nyilván pár dolgot fel tudnék sorolni, de az nem fejezné ki rendesen.
2013. szept. 28. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkoztam ma. Próbáltam összeszedni a közös tulajdonságokat, de nagyon nehezen ment, ha sikerült is, csak 1-2 "jelentéktelen" dolog jutott eszembe. Néha már megfordul a fejemben, hogy biztos szeretem? Nem csak azt hiszem, mivel nem tudom én magam sem, hogy miket is kéne felsorolni indokként? Aztán eszembe jut, hogy milyen általa mondott vagy csinált kis hülyeségeken szoktam mosolyogni. Hogy elég a hangját meghallanom, és egyből arra figyelek. Hogy ha egy picit is egymáshoz érünk, forróság fut végig bennem... És ezek után rájövök, hogy teljesen mindegy, mi fogott meg benne. Hiába akarnám szavakba önteni, úgysem tudnám. És ez így van jól. :)
2013. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy agapé.

És megsúgom, hogy az a legjobb, ha nem tudod megfogalmazni, hogy miért szereted. Csak úgy "szereted, mert szereted".

2013. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!