Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiküket válasszam?

Figyelt kérdés
Mindig is jóképű voltam és könnyen tudtam barátnőt szerezni, éppen ezért nem volt hosszabb kapcsolatom. Virágról virágra szálltam, mint a méhek. 6 éve megismertem ezt a csodás lányt és szerelmes lettem, ami korábban nem voltam. A problémám az, hogy a 6 év alatt lassan kezdenek ellaposodni az érzések, nem hiszem, hogy ez különös lenne. Van viszont ez a lány a munkahelyen, tavaly érkezett és én segítettem neki, elég közeli barátok lettünk az év alatt és nem vagyok biztos az érzéseimben. Pont két hete volt, hogy egy baráti ebéd közben bevallotta, hogy szimpatikus voltam a kezdetek óta és már szerelmes belém egy ideje. Nem tudok dönteni, szeretnék külsős véleményeket hallani. (A baráti kör mind azt mondja, hogy az új lányra lenne szükségem, de ők elfogultak, nem szeretik a jelenlegi barátnőmet).
2013. szept. 29. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag tök mindegy, hogy milyen szépen fogalmazod meg, ha hülyíted is bármelyiket. Mert, ha most nekiállsz összejárkálni az egyikkel, úgy magadat, és a másik lányt csapod meg. Szerintem dönts magadban mihamarabb! Most, ha azt mondom neked, hogy ugorj bele a kútba megteszed? Ugyan már.
2013. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"szeretnék külsős véleményeket hallani."

Értelmezz légy olyan kedves :) Senkit nem akarok hülyíteni, nem akarok két vasat tartani a tűzbe, választani akarok, de kíváncsi vagyok mások véleményére is.

2013. szept. 29. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Tarts két vasat a tűzben. Az az igazi kihívás, feldobja majd az életed, s ezt a legkomolyabban mondom.
2013. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom fel sem merült benned, hogy a barátnőddel újra megpróbáljátok felhevíteni a kapcsolatotokat.
2013. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rosszul gondolod, felmerült.
2013. szept. 29. 10:08
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem se éri meg eldobni egy régi kapcsolatot, egy bizonytalanért
2013. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is hasonló helyzetben voltam, csak nekem 2 éve volt már pasim, de az újat is ismertem már egy éve. én már nem tudtam a régibe tüzet csempészni. nagyon sokat filóztam a dolgon. mindkettőt szerettem. egyik nap összevesztem a barátommal és rájöttem: ez a kapcsolat már régen rossz, és az újjal szeretnék lenni. az új bevallotta, hogy szeret, csók is volt. szakítottam a barátommal és belevágtam az újba. igen, biztos kapcsolatot dobtam el a bizonytalanért, de nagyon megérte! :) nem tudtam, hogy meddig fog tartani. nos, már tart egy jó ideje...:) sztem az újat válaszd! nagyon nehéz lesz megválnod a régitől, főleg 6 év után, de később még megköszönöd magadnak, hogy léptél! :)

19/L

2013. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!