Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a párommal 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a párommal 10 hónap után! Mit tegyek? FONTOS!

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, párom 19! Elég keveset szoktunk veszekedni de tegnap kiadtunk mindent! Ottvooltunk a szobájába és van a szobájába számitógépe! és mondtam (de csak hülyeségből mert megbiztam benne) "hogy megnézem a myviped kiváncsi vagyok milyen csaj irt neked". Erre rámentem a levelezésre is és láttam h irt valamit a volt barátnőjének mégpedig ezt: " Szia!neharagudj d enem tudunk találkozni mert viszem a kocsit a szerelőhöz(K)" na mikor ezt elolvastam már elkezdtem sirni és kérdeztem tőle h mi ez? és mondta : hogy én mindenből hisztit csinálok, és hogy csak jóba van a volt barátnőjével és hogy 2 éve jártak egy hónapot és hogy mit féltékenykedek! és kérdeztem tőle h miért nem mondta el és aztmondta hogy azért mert ezt a hisztit akarta volna elkerülni! na akkkor kimentem és kb fél oráig zokogtam az udvaron! és kijött hozzzám és mondta hogy ezér tne hisztizzek és hogy ne vesszünk össze... utána megint ezej veszekedtünk és a végén odahivtam és mondtam neki hogy tudja mennyire fáj az nekem hogy igy viselkedik? minthogy megvigazsztalna még leszúr mikor nekem van igazam! erre mondta h elmegy egy 10 percre visszajön és megbezséljük, monfom jó! visszajött.. (haverjával találkozott akivle nagyon jóba vagyok) és szerintme ő nagyon leszurhatta hogy ilyen volt velem... és sokszor bocsánatot kért meg mindenés mondtam h jó majd elfelejtem erre irta hogy jó én nemfogom amilyne hülye voltam! utána mentem haza, elköszöntünk egymástól rendesen ugy ahogy szoktunk semmi baj sem volt! Most nem lesz itthon 4 napig mert rokonoknál van csak telefonon bezsélünk aztmondta hiv minden nap! és mi lesz ha nem hiv? miért nem mondta el? és minek kell tlaálkozni a volt csajával??? NEMÉRTEM:( Gondolkoztam rajta h megmondom neki ha hazajön hogy ha találkozik vele akkor elefelejthet mert bem tudnám elviselni:( és jó hogy most 4 napig távol lesz? kicsit csillapodni fog a dolog? Annyira ki vagyok e miatt, hogy nem ettem semmit tegnap sem ma sem hánbyingerem van csak sirok és erre tudok gondolni! ma hivott barátnőm bulizni, de még godolkozom rajta mert igy nem biztos hogy jó ötlet lenne elmennem! és még egy dolog: ezt tuti nem fogom neki elfelejteni egyhamar ezért ha hazajön tuti észre fogja venni rajtam h még ez a bajom, és nem leszek olyna mint régen, kiváncsi vagyok teperni fog -e azért h rendbehozza a dolgokat! Réááadásul a bizalom már elszállt...

Bocsánat, hogy hosszúra sikeredett, ls a helyesírási hibákért is, de nagyon kivagyok borulva:( De azért remélem értitek a dolgokat! aki tud, kérem segitsen adjon tanácsot vagy valami... ! aki válaszol: KÖSZÖNÖM SZÉPEN! (edina)


2009. aug. 15. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Edina, szerintem Te óriás mutáns elefántot csinálsz az egérből. Megértem, hogy neked ez nem tetszik és teljesen oké is. De ne csapj emiatt több napos hisztit, ne kínozd magad a semmiért, mert hidd el inkább ronthat, ha a négy nap után hazajön a pasid és még mindig ezt látja rajtad.


Inkább azt kellett volna megkérdezned tőle (vagy kérdezd még men tőle), hogy miért akar találkozni a volt barátnőjével. Mert az már neki is egyértelmű, hogy neked ez nem tetszik és gondolom nem is fog vele találkozni.


Sárky

[link]

2009. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy irtál! lehet igazad van, de eléggé érzékeny tipus vagyok sajnos:(
2009. aug. 15. 10:40
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát lehet azért, mert én is "hisztis" vagyok, de ugyanígy cselekedtem volna...volt is hasonló a kapcsolatunkba csak msn-en beszélt egy csajjal...

Megbeszéltük és úgy csináltam mint aki elfelejtette, de titokban mindig megnéztem,h írt-e neki vki...De lekopogom, azóta szerencsére semmi.

Próbáld meg elfelejteni az esetet, de azért maradj résen:)

2009. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Bakker csajok Ti így figyeltek minket? o.O

Jó tudni ;)


Sárky

2009. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szia!

nem tudom, én ezek után nem bírnék meg benne, hogy az exével akar találkozni. Jóba vannak..És? Én is jóba vagyok vele de nem találkozunk titokban, hogy a párom ne tudjon róla. Vagy nagy társaságban, vagy úgy hogy a párom is ott van. Légy résen. Sms-t nem írt a lánynak?

18L

2009. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem nem! nincs telefonja!
2009. aug. 15. 10:50
 7/15 anonim ***** válasza:
13%

Nem szeretem a hisztis pi_csákat. Ha én lehetnék a pasid helyében, először kiröhögtelek volna, utána kaptál volna egy pofont, majd elküldtelek volna arcot mosni, és megmondtam volna, hogy viselkedjél, nem vagy te 14 éves!

Pontozz le, ki nem sz*rja le?

2009. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászólónak: egy nagy lúzer vagy ha így bánsz a nőkkel! szerintem nincs is csajod ha meg van akkor csak sajnálni tudom szegényt!
2009. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Edina drágám. tökéletesen megértelek, h ez volt a reakciód. lehet h én is gy reagáltam volna. de mivel nagyon szeretitek egymást, muszáj lesz megbeszélnetek a dolgot. a barátod először ingerült volt, érhető, hiszen nem szeretik ha egy lány hisztizik. De utána lenyugodott. Szeret téged. a volt bnő.... nekem sincs az ínyemre, ha a pasim a volt bnőjével jóban van. de ha neki ennyire fontos megértem. ha szeret téged, hűséges lesz.

a másik dolog. menj el bulizni, igyál egy kicsit. nem azt mondom h rúgj be, csak amitől ellazulsz. bulizz.

2009. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szia! én is eléggé hisztis vagyok, és nagyon féltékeny típus, ezért valamennyire át tudom érezni a helyzetedet. röviden elírom, nálam ez hogy zajlott.


a barátom utálja, korlátozzák a szabadságában. egyszer bemutattam neki az egyik barátnőmet, akire utána mondta, hogy tetszik neki. felvette msn-re, beszélgettek, már ez is eléggé zavart, de utána még találkozgatott is vele. ezen kiakadtam. aztán már nem is szólt, hogy találkozik vele, csak utólag tudtam meg. de igazából már kiismerte annyira a lányt, hogy nem tetszik neki, mert megismerte a nagyon negatív tulajdonságait.


szóval ha nagyon kiakadsz rajta, és hisztizel, akkor azzal sajna tényleg azt éred el, hogy nem fog neked szólni, vagy megváltoztatja a jelszavát myvipen, hogy ne tudj hozzáférni.


az én barátom is jóban van az exével, akivel 4 éve járt kb egy évet, és volt, hogy találkoztak, de arról tudtam, és azt is tudtam, hogy nincsen félnivalóm. ráadásul a te barátod csak egy hónapot járt a lánnyal, így még inkább alaptalan a dolog!


és harmadszorra pedig azt mondanám, hogy gondolom nem ez az első eset, hogy a barátnőd bulizni hív. képzeld el, mi lenne, ha a barátod így kiakadna minden alkalommal, ha bulizni mész valahova nélküle. neked sem esne jól, igaz? és lehet, hogy egy idő után nem éreznéd jól magad, mert korlátozza a szabadságod, és nem csinálhatsz azt, amit akarsz.


nem leteremteni akarlak, csak én már ezt megtanultam a lassan 2 éve tartó kapcsolatunk alatt, hogy ha a barátunk olyan fajta, aki szeret szabadon lenni, akkor a hiszti csak veszekedéseket szül, és semmi jó nem sül ki belőle. pasik többsége amúgy sem viseli jól a hisztit. egyszerűen meg kell tanulnod lenyelni, és megérteni, hogy így működik, ami mondjuk érthető is, neked vagy nekem sem esne jól, ha megtiltaná, hogy fiú barátainkkal találkozzunk.


valamiért csak veled van, téged szeret, és valamiért az exével szakítottak egy hónap után. ne aggódj ilyesmik miatt! ha szeretnél még beszélni róla, írj nyugodtan privátot, annyi idős vagyok, mint te, és az én kapcsolatomban ez elég hangsúlyos téma volt egy időben.


remélem megoldódnak a dolgok, és sikerül magad túltenni rajta. bocsi a hosszúságért:)

2009. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!