Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek a mai buta lányok szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a mai buta lányok szerintetek megérdemlik majd a sorsukat a jövőben?

Figyelt kérdés
A barátnőik, barátaik, szüleik is megérnek egy misét, akik rossz, haszontalan tanáccsal látják el őket. Valamiféle igazságosság jegyében érdeklődök (jó lenne, ha mindenki megkapná azt, ami jár neki)

2013. szept. 29. 15:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A butaság mióta büntetendő cselekvés? És kedves kérdező a részvétlenség, mások lenézése az jobb? Minden ember egy csodálatos lény és én inkább szomorúságot érzek amikor azt látom, hogy a fiatal lányok egy része (nem mind!)nem becsüli magát annyira amennyire kéne. De remélem hogy benő majd a fejük lágya. Hogy ki mit érdemel azt nem te döntöd el, hála Istennek.


Azt meg végképp nem értem hogy számodra az az igazságosság, ha a butaságot a sors megbünteti. Nem akarsz inkább azon aggódni hogy a korrupt politikusok vagy a gyerekmolesztálók kapják meg az igazságos büntetésüket az élettől? Muszáj neked a bugyuta fiatal lányokat lenézni?

2013. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mert "minden magyar embernek kutya kötelessége, hogy képezze magát" és ne legyen az! És ezt nem én mondtam, hanem egy híres magyar professzor.
2013. szept. 29. 22:29
 13/18 A kérdező kommentje:
2013. szept. 29. 22:34
 14/18 anonim ***** válasza:
sok ember diplomával is buta, hiába képezi magát. Vannak dolgok amiken az iskola nem segít, ezt tanárként mondom. a részvét, kedvesség, együttérzés meg keresztényi kötelesség. Az neked miért hiányzik?
2013. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell az elõttem hozzászólót lepontozni, semmi kivetnivaló sincs a hozzászólásában. Sõt! Épp ezekben a helyzetekben tudod gyakorolni ezeket a "tulajdonságokat".

Ezenkívül a dolog nagyon egyszerû: nem kell foglalkozni "ezekkel a mai buta lányokkal" vagy ha valakivel valami gondod van azt beszéld meg vele négyszemközt. Mi nem vagyunk igazságszolgáltatók úgyhogy itt hiába kérdezed.

Viszont véleményem szerint valahol valamilyen formában vissza fogják kapni az élettõl a cselekedeteik gyümölcseit, amirõl te lehet nem is fogsz tudni. Szóval nyugi. Ne izgasd magad ezen.

2013. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Diploma :DDD

A diplomától még bárki egy nagy nulla maradhat, hidd el nekem...

2013. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
"Mindenki egye meg amit főz magának!"
2013. okt. 3. 17:14
 18/18 anonim ***** válasza:

Az is természetesen akit a szülei elhanyagolnak, rossz példát lát otthon és nem egy lángész amúgy.


Ne aggódj, ez így is lesz, mert a sors ilyen. De ettől ez még nem igazságos, hiszen nincsen benne esély egyenlőség. Én inkább azt szeretném ha mindenki igazságosan megkapná otthon a nyugodt légkört, szeretetet és megbecsülést, hogy becsülni tudja önmagát.


De persze úgy látom, mindenki másra vágyik. Viszont van a sorsnak egy másik érdekes tulajdonsága is, kedves kérdező: amilyen ítélettel ítéltek olyannal ítéltettek meg és amilyen mértékkel mértek, olyan mértékkel adatik nektek.

2013. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!