Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? A barátommal több mint 2 és fél éve együtt vagyunk már.

Figyelt kérdés
Eddig egy városban laktunk, volt hogy csak hétvégén találkoztunk, mert sok dolgunk volt, de volt hogy heti 4 alkalommal, szünetekben meg non-stop együtt voltunk. Most elköltöztem (tanulmányok. ) és 250km a távolság.Minden hétvégén haza tudok jönni (kivéve 1-2 alkalmat félévente, amikor valami olyan van ami miatt nem tudok), szünetekben meg ő jönne ki hozzám. Minden hétvégén 2-3 napot együtt tudnánk lenni, kivéve mikor nem tudjuk megoldani. Szerintetek működhet ez így? Nagyon szertjük egymást, és nem akarom, hogy emiatt vége legyen.
2013. szept. 29. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi eleve távkapcsolatban kezdtük, minden hétvégén találkozunk, itt működik.
2013. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi lassan 3 éve vagyunk együtt úgy, hogy heti 1 napot töltünk együtt és jól működik. De ez nagyon emberfüggő. Én pl szeretem ha van életterem. Ezt inkább vele beszéld meg. 2 és fél év után már kell olyan jó kapcsolatnak lennie, hogy ezt megtudjátok beszélni.
2013. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi aktívan irigyeljük azokat, akik 2-3 havonta tudnak találkozni, 2 éve külföldön van a párom (engem eddig a tanulás ide kötött). Működhet, de rajtatok is múlik: bizalom, kommunikációs készség, tudjatok elszakadni a skype elől és egymás nélkül is szórakozni stb.
2013. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5,5 éve működik nálunk
2013. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!