Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jo ötlet ha felhivom vagy inkább ne tegyem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
összejöttem egy lánnyal kb 3 hónapja hogy beszélgetek vele de 1 hónapja hogy igy komolyabban lehet mondani hohy együtt vagyunk. most az van hogy 1hete 3-4 napon keresztül csak hivtam de nem vette fel a telefont. végül aztán elmondta hogy ne gondoljak semmi roszra azért nem vette fel mert meghalt a nagymamája. azota 5 nap telt el és nem hiv! én hivtam de nem veszi! üzenetet is küldtem hogy rám számithat ebben a helyzetben de nem válaszolt semmit!! szerintetek ne hivjam ne is irjak neki hagyjam magára vagy mit csináljak?? nem akarom hogy azt mondja hogy hol voltam mikor szüksége lett volna rám?
2013. márc. 24. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálkozz de ne túl gyakran (Ne tízszer egy nap.) Írj mailt, amit biztos megkap, s írd le benne hogy mit gondolsz.
2013. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező te azt nem tanultad meg az iskolában hogy a mondatot nagy betűvel kezdjük és időnként még kiteszünk egy-egy írásjelet?

Szóval inkább tanuljad a nyelvtant, a szerelemmel még ráérsz!

2013. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pendulum92 ***** válasza:

Barátom, ez a lány egyértelműen nem kér belőled. Még azt is megkockáztatom, hogy ez a nagymamás dolog kamu, lerázó szöveg volt, csak te nem veszed az adást. Egyszerűen nincs olyan, hogy ha fontos vagy neki, egy ilyen ok(jó tényleg rossz dolog, ha igaz) miatt ne vegye fel a telefont.


Legközelebbi indok az lesz, hogy festette a körmét, és azért nem tudta felvenni, nehogy túl gyorsan száradjon.

2013. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

08:14

Oo! Hát nézd el nekem kérlek hogy ilyen buta vagyok. Tudod ha nincs normális billentyüzet, meg ha siet is az ember akkor időnként hibázhat! De nagyon remélem hogy egy szép napon majd olyan tökéletes lehetek mint te kedves válaszoló! És ha ezt elolvastad akkor nézd meg kérlek hogy te nagybetüvel kezted-e a mondatodat és majd akkor kezdjél el szerepelni, mert látom azt nagyon tudsz!!!

2013. márc. 24. 08:47
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez már nekem is megfordult a felyemben, de nem tudom elhinni hogy ilyet tenne velem, mert hát nem ilyennek ismertem meg! ÁLtalában ha valami baja volt azt mindig elmondta! meg ha hazudott volna az előbb vagy utobb de ki fog derülni!! szerintem nagyon fáj neki erről beszélni és inkább nem beszél velem. de az nagyon fáj hogy még egy üzenetet vagy emailt se küld! :(
2013. márc. 24. 08:57
 6/10 Pendulum92 ***** válasza:
Te is tudod a választ, miért nem keres. Még reménykedsz eléggé, de nemsoká rá fogsz jönni, hogy hiába.
2013. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

hát haver remélem hogy nem igy lesz!! de ha mégis akkor csúnyán átvertek! a lány nagyon belém szeretett és mindig őszinte volt hozzám és ezért nehéz ezt elhinni! de nem tudom ma megprobálom felhivni és meglássuk hogy mi lessz!!


amugy ha tényleg elhunyt a nagymamája akkor szerinted ez természetes hogy nem akar beszélni ilyenkor?

2013. márc. 24. 09:37
 8/10 Pendulum92 ***** válasza:
Hát ha el is hunyt, legalább annyit megtehetne, hogy felveszi az első hívásra, és közli, hogy szarul van, most nem szeretne beszélni. De hogy napokig fel sem veszi nekem felettébb gyanús.
2013. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

08:14

Oo! Hát nézd el nekem kérlek hogy ilyen buta vagyok. Tudod ha nincs normális billentyüzet, meg ha siet is az ember akkor időnként hibázhat! De nagyon remélem hogy egy szép napon majd olyan tökéletes lehetek mint te kedves válaszoló! És ha ezt elolvastad akkor nézd meg kérlek hogy te nagybetüvel kezted-e a mondatodat és majd akkor kezdjél el szerepelni, mert látom azt nagyon tudsz!!!

....................

Csak azért írtam olyan stílusban, mint Te, hogy görbe tükröt tartsak, csak sajnos nem értetted...Ennyi.

2013. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ne mentegetőz!! te sem vagy külömb egyikünknél sem!
2013. márc. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!