Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom kimutatni az érzelmeimet, akkor sohasem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem vagyok képes kimutatni, amit érzek addig, amíg nem bízok meg teljesen a lányban és nem ismerem olyan szinten, hogy érdemesnek tartsam vele megosztani az érzelmeimet.
2013. szept. 29. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. ;)
2013. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem tom de kapsz egy király számot:

http://www.youtube.com/watch?v=yuJTkqZp9KA

2013. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kicsit nehezebb dolgod lesz, de nem reménytelen.
2013. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha semmilyen szinten nem mutatod ki az érzelmeidet, akkor nem sok esélyed van igazán közel kerülni bárkihez is...De kérdés, hogy mit értesz ezalatt pontosan.
2013. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ugye ez eléggé nehéz. Mert mire odáig jutunk, hogy oké, bízok benned, addigra faképnél hagy, hogy engem biztos nem érdekel ő. Volt már példa rá.
2013. szept. 29. 22:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Ohh drágám.... nőként mondom ha ezek nélkül meghódítod a csajt, még jobban is oda lesz érted, mert nem tudja biztosra, akarod-e.

Igen, pont akkor kell csak elmondanod neki, mit érzel, amikor már teljesen bíztok egymásban.

2013. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Volt egy eset, hogy az történt, amit leírtam. A lány megunta az "érdektelenségemet" és összejött valakivel. Pár hónapig hanyagoltuk egymást, majd újból jóba lettünk, először nem tartottam jó ötletnek a barátja miatt, de végül belementem a kommunikációba. Az lett a vége, hogy bevallottam neki, hogy mit érzek iránta. Be is kavarodott a lány, nem tudta mit érez a fiúja iránt és majdnem szétbomlasztottam egy párkapcsolatot emiatt. :/
2013. szept. 29. 22:37
 8/12 anonim ***** válasza:
könnyebb dolgod nem lesz.
2013. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem ezen múlik
2013. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt dolgom olyan fiúval, aki ugyanilyennek tartotta magát. Hosszú időbe is telt, mire összejöttünk, sokat vártam rá, hogy elhatározza magát, aztán amikor megkapta amit akart, és megunt, lelépett. Szóval nincs jó tapasztalatom a magadfajtával. Te is akkor vallasz szerelemet a lánynak, mikor kapcsolatban van, gratula.
2013. szept. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!