Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem igazán érzem magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán érzem magamat vonzónak :/ (? )

Figyelt kérdés

A barátnőm váltig állitja, hogy neki ugy vagyok jo ahogy vagyok meg h tetszik rajtam minden neki. Viszont amikor a tükörbe nézek, nem érzem azt, hogy barkinek is kellenék. Nem érzem h vonzó lennék akárkinek is. Barátnőm azt mondja joképű vagyok meg pont elég izmos nem is tulsagosan sok és nem is vagyok 1 habtest.

Azt állitja, hogy ne változtassak semminse. Viszont szokott rajzolgatni megugye nézelődni ujsagban tvben, és félek h nem olyan pasi az ideálja mint én... :/

Amikor soba hozom ez, nem mond konkrétumokat, hogy mi jön be neki mi taszitja. Azt feltételezem, hogy csak azért mondja mert szerlmes és idővel ez ugye csillapodni fog és eltünik a rozsaszin köd. Utána pedig félek már nem kellek majd neki....:/

Mindig azzal jön h neki gy vagyok jo ahogy és ennyi. Nem részletezi.

Mit tehetnék hogy jobban érezzem magamat és ne ugy mint 1 taszitó valami aki senkineksem kell...?

Sokszor mondogatja és dicsérget, becézget meg utalgat. Értékelem is őket, de



#önbizalom #vonzalom hiany
2013. szept. 29. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
fratula,görcsölj csak tovább hátha előbb-utóbb nemlesz b.nőd...
2013. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amíg be tudod indítani,benedvesedik a csókodtól is,addig ne izgulj.


És hagyd abba ezt a baromságot.Pont a sok h*lye nő van úgy, hogy azt hiszi,egy hapsitól kell várni az állandó megerősítést a szépségükről,szexisségükről.Pedig nem.Ez belülről jön.


Ha te nem fogadod el magad,és nem vagy képes szeretni a saját testedet, akkor sürgősen változtass.Ha az kell,akkor járj le az uzsodába,1hónap alatt olyan tested lesz, hogy besz*rsz.


És ne nyávogj neki, hogy nem vagy elég jó,mert ebbe hamarosan bele fog unni. Ki akarna szerinted egy önbizalomhiányos,határozatlan hapsit magamellé hosszútávon?!

2013. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg szedd össze magad, mert a csajoknak Férfi kell, nem egy rinyagép.

(nem mellesleg kiválóan le lehet valakit szoktatni a bókolásról és a dicséretről ezzel, amit csinálsz)

(ne várd meg...)

2013. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van :/
2013. szept. 29. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Személyes női tapasztlataimból én is megnézem az Alfa hímeket, akik kiemelkedő domináns tulajdonságokkal rendelkeznek.... mint azok a szépfiú modellek akik az újságokban vagy TV-ben szerepelnek, és ez természetes, hogy mi nők megnézzük őket. A barátnőd szeret téged úgy ahogy vagy és a belsődet szereti jobban ezért lenne fontos hogy első szempontból ne bizonytalanodj el és ha nem vagy magaddal megelégedve akkor járj el hetente 1-2 alkalommal kondizni és diétázz kicsit, ha adsz magadra ezzel méjobban meghódíthatod a barátnődet, mert egy nő szereti ha a férfi nem hanyagolja el magát. A Szerelem érzése általában 3-5 évig tart aztán átalakul szóval van neked ennyi időd hogy görög istenné válj.
2013. szept. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!