Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez így?

Figyelt kérdés

Eddig még egy barátom sem volt, és a fiúk sem nagyon érdeklődnek irántam, vagy ha akad egy-kettő akkor ők olyanok, hogy én nem tudnék elképzelni velük komolyabbak. Viszont akik nekem tetszenek azoknak meg én nem kellek. És nincs is sok olyan srác aki bejönne, úgy érzem, hogy a városomban már egy normális fiú sincs, sőt néha azt is, hogy egyáltalán nincs olyan fiú a földön akivel én boldog lehetnék.. viszont már vágyom arra, hogy szeressenek és én is szívből szerethessek valakit :')


Félek, hogy egyedül fogok megöregedni.. Más is érez így? Normális ez?


17/L


2013. szept. 30. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos van egy pár a világon, aki neked való, de meglehet, hogy épp az Északi Sarkon vagy Afrikában.
2013. szept. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Feke88 ***** válasza:
Naa, majd, ha 50 évesen mondod ugyanezt, akkor kezdj el aggódni!
2013. szept. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mitől vagy benne biztos hogy meg fogsz öregedni?
2013. szept. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nemtom, de már szerintem korábban kérdezted ezt.

merre fele laksz?

2013. szept. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17évesen még ne temesd magad.
2013. szept. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 katal1nka válasza:

Te szegény, hol laksz, hogy ennyire ne legyen egy kedvedre levö legény?

ez tényleg nem normàlis és ne maradj igy!


<<<<<<<pezsditsd fel magad körül az életet!!!!


Ha ùgy teszel, mintha a legjobb fiùval jàrtàl volna, hidd el, az a fiù, akinek -ùgymond nem vagy elég jo- nem fogod tudni levakarni magadrol!


Tégy ùgy, mintha màr jàrnàl valakivel, terjeszd a baràtnöid pletykàin keresztül, de senkinek ne mondd el, hogy ez csak kamu!!!!!


Tégy ùgy, mintha boldog lennél, sugàrozd a boldogsàgot magadbol, ragyogj! Fel fognak figyelni ràd!!!!!

2013. szept. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!