Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidegült a kapcsolat időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegült a kapcsolat időt kér tőlem mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 hónap után derült égből villámcsapás elhidegült a barátnőm és én köztem a kapcsolat. Mind a ketten iszonyatosan szerettük egymást de a barátnőm 1-2 hét alatt elvesztette a szerelmet. Ő se tudja miért nem érti. Tehetetlenül állunk a szakadék szélén és nem tudjunk mit hoz a jövő itt a vég vagy csak egy mély pont?

Ő azt mondja most kicsit nélkülem akar lenni. Eddig hetente 1x láttunk egymást mert hétvégére hazajön az egyetemről és hétvégén kb 1 napot együtt vagyunk.


Mit tegyek mi lesz ha az időkérés rosszul sül el és még jobban eltűnik a szerelme ami 1-2 hete még óriási nagy volt.



#időkérés #kapcsolat rendbehozása
2013. szept. 30. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem az elmúlt 1-2 hétben gyengült a szerelem 8 hónapig minden tökéletes és harmonikus volt.
2013. szept. 30. 19:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan érzésem hogy itt egy 3. Személy áll a háttérben...én jártam már igy többször 2x is..nálam ez a kis szünet a vége is lett...ezt nem ijesztgetésböl..de jobb ha felkészülsz...de remélem tévedek..
2013. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs 3. személy ez biztos 1-2 hét alatt az óriási szerelem nem tűnne el. És nem csak színlelte tudom soha nem tudott nekem hazudni na meg éreztem is, hogy még 1 hete nagyon szeretett.
2013. szept. 30. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az időkérés akkora kamu....egy értelmes emberi lény érzi hogy vagy kell neki a párja, vagy nem kell.


Van pár lehetséges opció


1. döntésképtelen - ezáltal nekem biztos nem kéne - mi az már, hogy húzom a másik idegeit azzal hogy vajon kell e nekem vagy sem. ilyen nincs!!!


2. van valakije, de nem biztos még, hogy összejön, és addig téged is meg akar tartani, hátha mégse jön össze, és akkor újra elővesz téged.


3. soha nem is szeretett. ha szeretne, nem mondana ekkora marhaságot, hogy egyedül akar lenni. Akkor minél többet akarna veled lenni.


persze ez csak egy vélemény

2013. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta szétmentünk már majd egy hónapja. Valóban igazuk volt akik a végét jósolták ők már ismerhették a női nemet. Ez a lány egy megbízhatlan senki ő maga nem tudja hol a helye érzelmileg olyan stabil mint a műhelypolc aminek nekirohant a szefós hülye gyerek. Soha nem tudja mit akar dobálózik az érzelmeivel folyamatosan változnak én meg majd beledöglöttem mert mindig elhittem amit aktuálisan gondolt de aztán mégis más lett belőle.


Azok akik ide tévednek mert hasonló gondjuk van kívánom, hogy nekik oldódjon meg nekem 8 hónap mennyország után most a lelki halál küszöbén állok és nincs miért felkelnem reggelente de nem adnom neki meg azt az örömöt, hogy ő is boldog az "új pasijával", hogy ott rohadna meg azzal a labilis lelkivilágával meg én is hogy ilyet merek írni arról akiért az életemet adtam volna.

2013. nov. 4. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!