Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegült kapcsolat?

Figyelt kérdés

A pasimmal 1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt.Ő (F 24)már kibulizta magát és komolyan gondolja ezt a kapcsolatot.Én (18) még bulizni szeretnék,de nem mehetek :S Vagy ha igen,szakít.Úgy érzem kihűlt ez a kapcsolat...Talán pont ezek miatt.Lassan 2 éve jártam egy pasival 3 hetet!!!Nem írtam el!3 hét volt!!!!!!!És még mindig szoktam rá gondolni :S Nem értem miért hisz nem voltam szerelmes bár ebben nem vagyok biztos.Újra összejönnék vele,de már egyáltalán nem beszélünk és az nagyon égő lenne ha ráírnék mondjuk iw_w-en és azt mondaná boccs de nem.A mostani pasimmal sem szeretnék szakítani mert jól elvagyunk csak már nem úúúggy.Olyan már mint egy barátság de szexszel.Valamint a mostani pasim érzelmi támaszt is ad.Neki mindent elmondhatok és ő mindig itt van és ez biztonságot ad.Attól félek hogy majd nem fogom tudni kivel megosztani a problémáimat :S Ez bonyolult :( Nem tudom mit tegyek.Egy ideig biztos hogy még a pasimmal maradok,de a rossz szokásai is kiábrándítanak.Nem enged bulizni.Mindig kérdezgeti kivel beszéltem,mit csinálok.Néha jó lenne kimozdulni is.Mármint bulizni.Te mit tennél a helyemben?

Légyszi írd le az msn címedet.Erről senkivel nem tudok beszélni.

Előre is köszi


2010. máj. 28. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele és beszéld meg ezt, hogy eljárhass bulizni. Ő már kibulizta magát és neked is jogod van hozzá, hogy eljárj. Még fiatal vagy és neked is kell a szórakozás és ha ezt nem érti meg akkor gond van vele...
2010. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szólóval. ezekszerint ő is bulizott,nem ült otthon,nem gátolta meg őt senki. akkor neki mi joga visszatartani téged? semmi. am pedig ha szeretnél erről beszélni,engem felvehetsz msnre,de akkor írj priviben.
2010. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De azt mondta hogy ha elmegyek bulizni akkor szakít.Mert szerinte egy párnak együtt kell menni bulizni.Csakhogy ő már nem akar discokba járni :S Nehéz eset
2010. máj. 28. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Pont ezért kellene leülni vele beszélgetni, hogy az egy dolog, hogy ő kibulizta magát de te még nem és ezt meg kell értenie. Egy párnak nem kell mindenhova együtt mennie. Kell mindkettőnek egy kis szabadság.
2010. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

22:03-as vagyok

Amúgy ha most nem éled ki magadat, később lesz rossz már amikor gyerekeid, családod lesz. Persze akkor is eljárhatsz bulizni, de akkor több dolgod lesz és lehet, hogy kevesebb időd lesz ilyenekre.

2010. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egy év 2 hónap után még igencsak lángolnia kellene a kapcsolatnak, sőt ha mondhatom, ekkor kéne belemelegedni.Ha már most nem működik, szerintem nem kellene erőltetned a dolgokat.Érzelmi támasznak meg ott vannak a barátok.Ne fecséreld az idődet egy halálraítélt kapcsolatra.Még fiatal vagy...
2010. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
egyszer mentem a parom nélkül bulizni csak a haverokkal egyik szórakozon helyen összenyaltam valakivel másikon meg meg is huztam valakit.Nem bántam meg azóta is csalom.Jah és ott a lelkitámasz:))) Tégy te is igy.
2010. máj. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, jobb lenne szakítani :S Bár még várok egy kicsit és ha akkor sem fog változni semmi akkor megmondom neki hogy valami kihült bennem és ez így már nem jó.A volt pasimmal akarok lenni :S Újra össze akarok vele jönni.Nem értem miért ezt nem tudom megmagyarázni :S

Áhh köszi a tanácsot,de ezt én így nme tudnám megtenni.Nem tudnék belenézni a pasim szemébe úgy hogy már megcsaltam.Akkor inkább szakítanék és élném az életem.Nem tudom még mi lesz,de ő azt mondja nagyon szeret és én vagyok neki az igazi :(

2010. máj. 31. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!