Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora bűn az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora bűn az, ha egy nőnek gazdag barátja van?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a párom 31. Már 4 éve ismerjük egymást, nemrég jöttünk össze. Nagyon szeretjük egymást, feleségül is akar venni. Külföldi és elég már csak ezt kimondanom, látom az emberek reakcióján, hogy na biztos valami gazdag. Ami azt illeti az is, de nem értem, hogy ez miért számít bárkinek is? Úgy gondolom, hogy hozzám való személyiségileg, belsőleg és külsőleg is. Magas iskolai végzettsége van, nekem is az lesz, hasonló az érdeklődési körünk, stb. Nem tudom megérteni, hogy miért van ekkora hangsúly fektetve arra, hogy egy nőnek milyen anyagi helyzetben van a párja? Mielőtt még bárki is pénzéhesnek nevezne, nem vagyok az. Nincsenek anyagi gondjaim, nem kell nélkülöznöm, de nem is mutatom a világnak, hogy mim van. Szóval elsősorban ezért nem értem az embereket. Normális válaszokat.

2013. szept. 30. 21:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne bűn? A szexet is azért tartották és tartják bűnnek a katolikus papok, mert ők nem tehetik.
2013. szept. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kicsit hiányos a leírás.

Elsősorban a 9-es válaszolónak szól ez. Nemzetközi tanulmányok. ;-) Nem akarok senkit se megbántani, de a saját köreimmel nincs is gond. A barátaim 90%-a egyetemista, vagy egyetemet végzett, a 10% nem egyetemet végzett is kifejezetten értelmes ember. Velük ez az egész egyáltalán nem merül fel. A gond inkább a rokonságom és az ismerősök. Mivel nem társalgok velük túlzottan (nincs közös téma), nem ismerem a felfogásukat, csak azt tudom, hogy furcsa nekik, hogy külföldi barátom van. Anyukám mondta az egyik unokatestvérének, hogy már az esküvőt tervezzük és teljesen kifordult magából, hogy nem magyar lesz a férjem, meg hogy biztos jó gazdag. Miért szempont ez másoknál? Erre vagyok elsősorban kíváncsi.

2013. szept. 30. 21:53
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Mert féltékenyek, azért. Szard le őket, neked van gazdag pasid, aki még ráadásul szeret is. Innentől kezdve a cipőd többet ér az ilyen irigy kutyáknál. mindenki csak a pénzt irigyli a másiktól, a munkát nem.
2013. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
16%
Eléggé tipikus. Ha a pasas nem kőgazdag, a nők többnyire levegőnek nézik...
2013. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
52%, ezt nem igazán értem. Ki ismerkedik úgy, hogy azzal áll a másik elé, hogy ennyi meg annyi pénze van? Én az ilyet kiröhögném.
2013. okt. 1. 15:41
 16/19 anonim ***** válasza:
16%
Pedig a válasz nagyon egyszerű. A lányok így vagy úgy,de igyekeznek kipuhatolni, hogy a pasasnak mennyi pénze van, vagy van-e sportkocsija...
2013. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Milyen lányok ezek? És melyik kocsi számít sportkocsinak a szemükben?
2013. okt. 1. 16:10
 18/19 anonim ***** válasza:

Milyen lányok ezek? Vérszopó anyagias pcsák...

Milyen kocsi számít nekik sportkocsinak? Ami nem tömeggyártmány (értsd: nem tuningsuzuki meg más hasonló)

2013. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
És te ezeket honnan tudod? Ezt így telibe megmondták neked?
2013. okt. 1. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!