Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 évig voltam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évig voltam a barátommal, másfél év után megütött többször is. Elhagytam egy hónapja és 3 hete van egy új barátom, úgy bánt vm mint egy kutyával, ti mit tettetek vna?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vártam volna fél évet, hogy kidobjam, hanem az első ütés után ment volna.
2013. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lina93 ***** válasza:

Nálam az első ütés kiverte volna a biztosítékot és azonnal leléptem volna.

Koncentrálj az új kapcsolatodra. Jól tetted, hogy leléptél.

2013. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted, hogy elhagytad. Legközelebb, ha - Isten ments - ilyen helyzetbe kerülsz, az első pofon után add ki az útját!
2013. okt. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és nem szégyen hogy van másik barátom?
2013. okt. 1. 11:34
 5/10 Lina93 ***** válasza:
100%
Nem szégyen, jó lecke lesz ez az előző párodnak, pláne, ha a mostani soha nem tenne ilyet.
2013. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a mostani barátom sokkal komolyabb, és ő nem tenne ilyet :) köszönöm a biztatást nagyon sok erőt ad :)
2013. okt. 1. 11:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy tovább léptél, sok lány valamiért nem képes erre hasonló helyzetben. Ha valaki megüt, bánt, azzal nincs miért tovább folytatni a kapcsolatot.
2013. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de te agyilag rendben vagy?

Hogy fordulhat meg a fejedben az, hogy egy szadista állat helyett egy normális pasid van?

2013. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És az előzővel még van valamilyen kapcsolat? Mert azért 2 év hosszú idő, eléggé összenő ennyi idő alatt két ember.
2013. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed vele magad, akkor nem szégyen. MIért lenne az? A szégyen a volt pasid. Nehogy mégegyszer visszamenj hozzá!
2013. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!