Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Barátommal beszéltem este telefonon,miután letettük 20 percre rá felhívtam,mert eszembe jutott vmi fontos a 2 nap múlva induló tánctanfolyamról,ahova menni akarunk.Felhívom,erre kb az a reakció h egyenesen felcsattan!! jajj hadd nézze már a tv-ben az éjjel nappal Budapestet,meg hogy most beszéltünk 20 perce.Amúgy csak neki akartam jót,mert ha jelentkezünk 500 ft-al olcsóbb a tanfolyam.Ő olyan smucig h mindenre sajnálja a pénzt,ráadásul mindig nekem kell mindent megszerveznem,de ő a kisujját se mozdítja.Tök jó programokat találok ki: tánc,biliárd,nyaralás,strand,tüzijáték stb de mindenre csak fintorog,tüzijáték alatt ő fáázik,a strand drága,tánc az nem jó me nem jó semmilyen időpont,vagy jaajjj olyan messze van.Kivagyok tőle!!!És persze azt mondja hívjam BÁRMIKOR!!Persze csak ne akkor mikor vmi hülye sorozat megy,vagy meccs,vagy alszik,eszik,körmöt vág stb....Kedvesebben is közölhette volna h hívjam vissza később!!És akkor én vagyok a szemét h má megin mit cirkuszolok!!Mi erről a véleményetek?
2013. okt. 1. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az Éjjel-nappal Butapestet nézni? Ez már kizáró ok. De amiket leírtál,az sem túl hízelgő rá nézve. Van egy sanda gyanúm, hogy az anyukája veszi a ruháit, és ha összeházasodtok, te leszel az új anyukája. Neked egy férfi kell, nem egy ilyen ficsúr.
2013. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te a férfiakhoz vonzódsz és nem az anyámasszony katonákhoz. Úgy hogy keress egy férfit, mert ez egy anyámasszony katonája!
2013. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hagyd ott! ezt felesleges folytatni... rinyál mindenér ésfog is! a kisujját se fogja megmozdítani semmire... nem túl jó jovod lessz ha maradtok
2013. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem és mindig
2013. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kérdés. A barátodnak mégis miben lehetne igaza? Abban, hogy felhívtad valamivel, amit elfelejtettél és fontos lenne tudnia róla? Kétlem, hogy bármiben is igazat lehetne neki adni. Mondjuk, ha ismered a természetét, akkor írhattál volna neki egy SMS-t is.


Egyébként néha rácsodálkozok, hogy egy ilyen ember honnan szed barátnőt. Azt most nem minősíteném, hogy Éjjel-nappal Budapestet néz, de igazából ezzel is az ő kedvére akartál tenni, hiszen mint mondtad, ő nem szeret költekezni. Ha mindent te szervezel meg és ő még csak nem is örül ennek, sőt rosszul érzi magát, amikor el kell menni valahová, akkor ennek mi értelme?

Szerintem ne azon gondolkozz el, hogy kinek van igaza, hanem, hogy egyáltalán megéri-e neked ez az egész dolog. Nem hinném, hogy hamarosan megváltozna a barátod.

2013. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én neked adok igazat, bár nem olvastam el végig a kérdést.
2013. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó...Az éjjel nappal bp-t én is nézem (tudom gáz stb...)de én akkor sem kadok ki ha egy tv műsor közben felmer hívni engem!!!Ráadásul amikor megnéz egy forma-1-et meg focimeccset (egymás után ) azt mondja áhhh milyen rossz volt és unalmas,kár volt megnézni!!!Akkor minek nézi meg??
2013. okt. 1. 21:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem ha véletlenül megzavar a párom akkor is legfeljebb megkérem várjon pár percet és visszahívom. Persze egy sorozat miatt nem pattintanám le. Tényleg furcsa a hozzáállása. Nem igazán értem miért jó ez neked? Mert ahogy levettem te inkább szabadidős program vagy neki, mint barátnő. Ha dolga van hagyd békén, de ha kellesz akkor ugroj. A helyedben átgondolnám megéri-e.
2013. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kiszolgáltatott helyzetben vagy.Ő kényelmes,el van egyedül is.Te szervezz mindent,járj a kedvében,és még az sem jó neki.Nem munkahelyen van vagy iskolában,hogy ne lehessen felhívni.Hányok az ilyen emberektől.
2013. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ő az a típus,aki ha elmentek nyaralni, inkább a szobában üldögél, mert túl meleg van odakinn, és egyébként is nincs kedve sétálni és felfedezni a környéket. A boldog közös élet....Hmmmm Már te is megkérdőjelezed őt az írásodban, nincs már rózsaszín köd,ami elhomályosítaná, hogy ez a Béla mekkora egy p.cs.


Most felhívod és szakítasz vele, nincs apelláta, kisasszony!

2013. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!