Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A luxusprostinak igaza van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A luxusprostinak igaza van szerintetek? A legnagyobb hiba, amit egy nő elkövethet

Figyelt kérdés
life.hu/sztarszerzok/20130403-szex-szerelem-parkapcsolat-a-legnagyobb-hiba-amit-egy-no.html
2013. szept. 10. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A dőlt betűs rész nagyon találó. Szerintem ott igaza van.
2013. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy az akaszkodós nőket senki sem szereti, de a luxusprosti is csak prosti, hiába játssza az eszét :D Nem az a kategória, akiért küzdened kell ugyebár...

A legnagyobb hiba, amit mindkét fél elkövethet egy kapcsolatban, ha játszmákat folytat, és másnak mutatja magát, mint ami. Ennyire egyszerű ez, szerintem.

Én bizony kimutattam az érzelmeimet a páromnak, amikor már voltak, nem kellettem magam, mégis, négy év után is szeret, nem unt rám.

Nagyon nagy ostobaság túlbonyolítani az emberi kapcsolatokat.

2013. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az utolsóval teljes mértékben egyetértek.
2013. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bizonyos mértékig igaz, de férfi és férfi között is van különbség. Igaz ez az übermacsóra, aki a randi előtt prostihoz megy. Egy ilyen férfi meghódítására valóban a legjobb megoldás, ha a nő semmi biztatást nem ad, hanem jégkirálynőként kéreti magát, de nekem köszi, ilyen pasi nem kéne...

Akiket én férfinak tekintek, azoknak kell bizonyos mértékű hódítás, de sok biztatás is. Túl odaadónak lenni viszont nem jó, ezt aláírom!

A luxusprosti csak bizonyos típusú férfiakat ismer... és nem lehet az összesre ugyanazt a sémát ráhúzni!

2013. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Közhelyek, közhelyek, közhelyek. Biztos egy prostinak van igaza a párkapcsolatokról, akinek még sosem volt egy normális se, és büszke erre. Egy párkapcsolat nem az első hónapból áll, és lehet h meghatározó, ha ez egy egyéves párkapcsolat, de a hosszútávúakra már korántsem igaz. Az ember belülről tud legkevésbé megítélni egy párkapcsolatot, nem tudja hol vesztette el a tiszteletet, bizalmat, szeretetet, egyszer csak benne van egy olyanban, amit már nem akar. Régóta. Nem lehet visszacsinálni a dolgokat. Mint az áttört gát, amit nem lehet visszaépíteni, mert a folyó csak jön. Ezért minden hónap és minden cselekedet fontos, és fontos h az őszinte, nyílt kommunikáció, mert a legtöbben így sodródnak el a párjuktól, hogy azt sem tudják mit gondol, mire dühös éppen. És akkor megindul a fantázia, elmérgesedik a helyzet belül, de még egy szó el nem hangzott. Mindenki lejátszotta már magában a veszekedést, ahol neki van igaza.


Szóval ha prostitól vagy paptól kérsz párkapcsolati tanácsot, csak közhelyekre számíthatsz. Mégis mit vársz?

2013. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Senki sem szereti a nyomulo kur*akat. De a prud szuzekkel is baj van. A kozeput a szexi. Az a no aki ad a buszkesegere, de megis a megfelelo pilanatban enged az udvarlasnak (szivebol, erzelmekkel, szeretettel-torodessel, es sok sok kacersaggal).
2013. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van. Én nő vagyok ugyan, de hasonló beállítottságú. Nem bírom, ha valaki folyton a nyakamon lóg, ha korlátoz és nem tud nélkülem létezni. Az sem tetszik túlzottan, hogy a pasik mindent megtesznek egy p*nciért és az körül forog az életük. Mintha más nem is létezne. Könnyűek, nem kihívás... 23/L.
2013. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy hiba csak tapasztalás és változás
2014. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!