Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúknál van olyan szabály,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknál van olyan szabály, hogy a barátod exével tilos kikezdened?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a lányok nem jönnének össze a barátnőjük pasijával, de vajon fordítva is igaz?
2013. okt. 2. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ember függő és nem nemfüggő
2013. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

háááát ilyen nincs.De azért elég pofátlan dolog ott smárolni a csajal,miközben a haver sír a sarokban szerelmibánatában.

Meg álltalában a többi srác is haragszik a gonoszqrvára.

Persze,ha már döglödött a kapcsi és nem volt értelme együtt lenni,és sem havernak,sem a lánynak nem fáj a szakitás akkor miértne?

2013. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A srác aki járt a lánnyal már nagy ívben lesz.arja őt.
2013. okt. 2. 16:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem szabály, már csak jóérzésből sem teszek ilyet egyik spanommal sem.
2013. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam a haver exe tabu, de ismerek olyan fiút, aki minden probléma nélkül összejött a másik exével! Ember függő, egyébként a lányoknál is szokás az exekre nyomulás!
2013. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam is barát/haver exe tabu, de van 1-2 olyan spanom, akinek nem.
2013. okt. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És a fiúkat vajon érzékenyen érinti ez?
2013. okt. 2. 16:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes voltam a csajba, akkor érzékenyen érint, ha nem, akkor leszarom.
2013. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A srác aki járt a lánnyal már nagy ívben lesz.arja őt."

Akkor meg mi akadálya? Pusztán elvből nem jönnél össze vele? Mert ha haverodnak még fájna, meg minden, akkro megértem. De amikro gyakorlatilag mint egy idegenre tekint rá, miért ne?

Mellesleg - lehet ezzel a gondolkodásmóddal különc vagyok - én úgy vagyok vele, hogy ha egy csajjal befuccsol a kapcsolat, (és amúgy bírom a csajt, vagy még szeretem is), inkább járjon egy olyannal, akit bírok, ne pedig egy vadidegennel.

2013. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Amúgy nem volt olyan komoly a kapcsolatuk.

2013. okt. 2. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!