Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Azt nem lehet beadni egy...

Azt nem lehet beadni egy rendőrnek sem, hogy "nem jött senki" ugye?

Figyelt kérdés

Haverommal mentünk, kis utcákban, kiderült melyik utcába kell mennünk, de egyirányú, és a rossz oldalán álltunk. Haverom, meg behajtott simán. Mondom neki, hogy nem szabad...

Erre: "Jaj!+ nem jött senki... Vagy mentél volna körbe?"


Hát jó, de egy rendőrnek ezt nem lehet beadni ugye?



2013. márc. 16. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A rendőr a szabályok szerint fog eljárni!
2013. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A rendőrt nem érdekli az ilyen kifogás. Esetleg ha olyat fogsz ki, azt mondja most az egyszer el van nézve, de ez kb 1-2%
2013. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Akkor a piroson is áthajt, ha nem jön senki keresztben?

A Kresz azért van, hogy betartsuk!

2013. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni ezt a magyarázatot egy rendőrnél is, de egyáltalán nem biztos, hogy el fogja fogadni. Van rá némi esély, hogy egy "még egyszer meg ne lássam" kíséretében elenged, de sokkal valószínűbb, hogy valamiképpen értékelni fogja az akciót.
2013. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A rendőrnek épp milyen kedve van az is sokat számít ilyen helyzetben. DE vigyázni kell az ilyen helyzetekkel mert nagyobb városokban be vannak kamerázva és csak azt veszed észre hogy jön a csekk. :)
2013. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, ha egy szembejövő autóba csattantok bele, azt sem fogja érdekelni, hogy "jaj de amikor bekanyarodtunk még nem jött senki". Ezt te sem gondolhatod komolyan!?

Rendőr meg akkor büntet, ha olyan kedve van, mivel én köcsög rendőr lennék, nekem nem tudnátok megmagyarázni és remélem, hogy másnak sem, mert ha valaki megsérül legközelebb egy ilyen akciótok során, az ne az én lelkemen száradjon, amiért a múltkor egy ejnyével megúsztátok...


Teszem hozzá, az egyik barátnőm csak egy ilyen "jó az út mehetünk 140-nel" marha miatt halt meg közúti balesetben, szóval a kezébe adnám a "jajj már, csak..." kifogásokkal jövőknek a kresz könyvet némi tanulmányozásra. A kresz nem a rendőrért van elsősorban és nem azért, hogy rólatok legombolhassanak egy kisebb vagyont, hanem értünk, közlekedőkért.

2013. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyirányú utcába forgalommal szemben behajtás elég durva szabálysértés, akárhol is követed el. Ma a lakótelepi mellékutcában vétesz a szabályok ellen, holnap már az autópályán...
2013. márc. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a kérdést?
2013. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

faterom szokta ezt mondani: "miért, látta valaki?" - nem helyeslem a vezetési stílusát, meg sok egyebet sem, mióta én is csinálom a jogsit, és tudom a kreszt.


azt szokták mondani amúgy is, hogy attól még hogy nem ismered a törvényt, vonatkozik rád is....


én meg sem próbálnék ilyent a rendőrnek mondani.

2013. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hehe. Nekem (bár nem vagyok rendőr) próbálkozott egyszer ezzel a magyarázattal egy hülyegyerek, miután sikerült kimásznia a platós IFA orra alá szorult BMW-jéből. Elmagyaráztam neki, milyen lett volna, ha fél másodperccel később fékezek.
2013. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!