Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezt csinálnia?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt csinálnia? Minden szerelmes férfi ilyen?

Figyelt kérdés
Tudom már sokan feltették ezeket a kérdéseket itt de én is megteszem mert bosszant ez a dolog. A párom nagyon szerelmes belém ezt még a vak is láthatja...de tényleg! Készül eljegyezni, mindig mondogatja,hogy neki én vagyok a legszebb, a legtökéletesebb stb stb. Ha nem vagyok vele nem érdekel,hogy kit és hogyan néz meg. De az,hogy ha ott állok mellette és látom,hogy elismerően néz végig egy nőn....hát nem kicsit megsérti az önbecsülésem. Tudom nem vakságot fogadott......minden férfi ezt mondja és részben igazatok van. De fiúk ha tényleg szerelmesek vagytok egy lányba és tényleg ő az igazi akkor miért kell legeltetni a szemeiteket más nőkön? A párom nem fordul meg más után de minden nőt megnéz. Olyankor miért nem jut eszébe,hogy "ja van egy barátnőm aki életem nője,miért nem őt bámulom"?????? Szeretném megérteni a férfiak gondolkodását hogy később ebből ne legyen probléma.......
2013. okt. 3. 08:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
érdekes ahogy olvasom itt a hozzászólásokat...egyik férfi azt mondja,hogy ha szerelmes akkor is megnéz mást a másik azt mondja,hogy nem szeret a barátom mert megnéz mást.....arra jutottam és köszönöm nektek,hogy tényleg túl kombinálom a dolgokat. engem szeret, belém szerelmes, hűséges hozzám és mindennap elmondja mennyire tökéletes vagyok neki. aki meg azt mondja,hogy milyen egy undorító párom van és nem szeret engem annak 2 dolgot üzenek: 1: nem ismertek minket, 2: papucsok vagytok :)
2013. okt. 8. 19:45
 22/25 anonim ***** válasza:
Papucsok a túrót, csak értelmileg meg érzelmileg is a döglött amőba szintjét érik el... :D
2013. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha rajtam pöccentél be, k*****ottul felesleges volt, én csak felhívtam egy dologra a figyelmedet, de ha már döntöttél, a te dolgod. De attól, hogy valaki képes uralkodni az ösztönein még nem papucs.
2013. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
nem tudom te melyik komit írtad......kinek nem inge....
2013. okt. 10. 16:09
 25/25 anonim ***** válasza:
Á. Aki ezen agyal az sose érti meg, nem éri el a férfiak szintjét.
2013. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!