Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok ti előbb utóbb feladját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti előbb utóbb feladjátok a küzdelmet, egy nagyon zárkózott lány miatt?

Figyelt kérdés
Nemrég nagyot csalódtam, mert 8 hónapig ismerkedett velem, de feladta a harcot. Pedig kitartónak, őszintének, kedvesnek, ismertem meg, aki tényleg tiszta szívből tud szeretni egy zárkózott lányt is. Azt hittem nagyon türelmes tud lenni hozzám. Márciusban találkoztam vele bulin először, bár még decemberben látott meg először, akkor szeretett belém. A bulin engedtem neki h ölelgessem és h megcsókoljon, mert annyira jól éreztem magam vele. Igaz nem beszéltünk 2 szónál többet, mert rettenetesen szorongtam előtte és zavarban voltam, mivel még soha nem voltam ilyen helyzetben. Nyáron megismerkedett mással, mert én hülye folyamatosan visszautasítottam a találkozásokat, mert féltem tőle, még nem bíztam benne. Ráadásul én nem éreztem buli után azt amit ő, meg még gépen keresztül előtte sem. Megmondtam neki zavart állapotomban h legyünk csak barátok. Nyomatékosan utasítottam vissza, miközben ő még utána is foggal körömmel harcolt értem. Nyáron kb. két hónapokig nem is beszéltünk. Akkor jöttem rá, h mit is jelent nekem. Elkezdtem bízni benne, hiányzott, érzések törtek fel bennem és mikor adtam neki jelet, közölte h továbblépett. Örökre hibásnak fogom érezni magam, mert a zárkózottságom mindenben megakadályoz. Annyira hülye voltam, h egy ilyen srácot hagytam elmenni.:/ Pedig bulizós, sok lány és fiúbaráttal rendelkező srác, és mégis össze akart jönni egy zárkózott lánnyal. Rájöttem ha ő nem tud elfogadni ilyennek más se fog tudni, mert senki sem kitartó.
2013. okt. 3. 13:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
De buta vagy.
2013. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Basszus.

Hónapokig tepert utánad aztán te visszautasítottad

Ezek után mégis miért udvaroljon ha közölted vele hogy nem kell?

2013. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Attól még továbbra is őszinte, kedves, kitartó a srác, mert feladta nálad. Én is így tettem volna. Te sem töröd magad feleslegesen egy férfinél, aki folyton kibúvókat keresne a találkozásra. De ebből is tanulhatsz, amit szeretnél megkapni, azért meg kell dolgozni az életben :)

2013. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért nem reagálsz a másik kérdésedre érkezett válaszokra?
2013. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Igen.

Egy ilyen alkalom után jelentkeztem katonának.Mondjuk jót is tett :)

2013. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Tényleg az voltál!


nem benne csalódtál, vele nem volt gond. Ki az a hülye aki évekig udvarol egy lelki betegnek?

2013. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Vártam már zárkózott lányra majdnem egy évet is.

Ha a zárkózott lány ad minimális visszajelzéseket akkor a srác képes akár egy évet is várni, de ha semmi akkor csak hetek kérdése.

2013. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 ASOT ***** válasza:

Minden válaszolónak igaza van!

Ezt elcseszted!

2013. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy mégis mit gondolsz magadról? Te egy mesés díj vagy amiért hónapokig küzdeni kell?

Mi srácok nem egy elérhetetlen bálványt akarunk aki le se sz*r minket hanem egy szerető lányt.

Te nem hagynád ott azt aki folyton elkerül és visszautasít?

2013. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
igen igazatok visszautasítottam, de csak azért mert nem tudtam mit is érzek iránta. Olyan hirtelen történt minden, összezavarodtam. És nemrég jöttem rá h mit is jelent nekem. Tudom későn, de én mindig későn jövök rá mindenre. És most pedig én próbálom megmenteni ezt, és bármit megtennék érte. Találkoznék vele.
2013. okt. 3. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!