Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt hogy vennétek? Zavarna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy vennétek? Zavarna? (leszbikus kapcsolat)

Figyelt kérdés
Leszbikus titkos kapcsolat. A barátnőm elmondta az egyik barátnőjének, hogy velem van együtt. Én nem mondtam el senkinek még, és nem is akarom egy ideig. Viszont elég fura érzés ez, hogy ő megbeszéli a barátnőjével a kapcsolatunkat, a barátnője mindent tud rólam és ez egy kicsit fura. Az első együttlétünket is elmesélte neki. Ez kicsit rosszul esik nekem, mert másra nem igazán tartozik. Úgy érzem, hogy kibeszélnek ők ketten engem. 19 évesek vagyunk.

2013. okt. 3. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elején meg kellett volna már beszélnetek, hogy ha ez egy titkos kapcsolat, akkor tényleg maradjon is az mindkét részéről, ne csak a tiédről. Nem mondtad el neki hogy ez téged zavar?
2013. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Van olyan aki szereti megbeszélni a legjobb barátnőjével az intim dolgokat is,gondolom már előtted is kiöntötte neki a szívét.Ilyen a barátság.25/N
2013. okt. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
-.- Szerintem ezt vele beszéld meg. Amúgy nem feltétlenül baj. Ahhoz semmi köze neki, hogy te ezt kinek mondod el, és kinek nem... Nyilván ő van olyan jó viszonyban a lánnyal, te meg senkivel...Vagy te máshogy gondolkodsz. De ez nem az ő hibája. Az meg teljesen relatív, hogy mennyire beszélt ki titeket, szerintem alap szinten lehet mesélni a szexről, de ha ez neked nem tetszik.... neki mondd -.-
2013. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk abszolút ugyanez a helyzet, csak épp ő az én legjobb barátnőmmel tárgyalt meg ilyeneket. :) Így még érdekesebb is az egész.

Átérzem, engem is rettenetesen zavar.

2013. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális az, ha elmondjuk a legközelebbi embereknek, hogy mi a helyzet. Én nem tudnám magamba tartani. Nyilván nem azért vagyok barátságban valakivel, mert nem bízom benne. :)
2013. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát, nekünk nem titkos a kapcsolat, de én is mindent megbeszélek a barátnőimmel :D

egyszerre kezdtünk neki az egyikkel a szexuális életnek, persze, hogy minden tapasztalatot meg élményt megosztottunk egymással :D


én ilyen típus vagyok mondjuk, a barátnőm eleinte furcsállta, már megszokta :)

2013. okt. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!