Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ennyire féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Van egy barátom még nagyon friss a dolog több mint 2 hete vagyunk együtt..és az exem szokott írogatni facebookon msnen és a pasim megtudta.. letörölte facebookról is meg az msnemről is..(teszem hozzá az exem a mostaniba barátom haverja) folyton ezért veszekszik velem azt mondta vissza merem venni nagyon csúnya vége lesz meg hogy mindent mondjak el neki hogyha felhív vagy valami.. bevallom már nagyon idegesít hogy folyton miatta veszekszünk és kicsit már kezd ebből elegem lenni.. pedig nincs is oka rá mert engem egyáltalán nem érdekel a volt pasim!!!

mit tegyek?? mit tanácsolnátok? mert nagyon elegem van már ebből!


2011. ápr. 20. 13:07
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és kicsit felháborító hogy ennyi magánéletet sem hagy nekem hogy még az msnemről is letörli az embereket!
2011. ápr. 20. 13:11
 2/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
most ezt miért másoltad be? :D
2011. ápr. 20. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:
mert nyilvanvalo o a pasid
2011. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy csak a rossz tapasztalat beszél belőlem, de hagyd ott a fenébe, még amíg nem késő... ha már most így féltékenykedik, akkor a végére teljesen a tulajdonának tekint majd, megmondja, kivel beszélhetsz, hová mehetsz, mit csinálhatsz, egy rabszolga leszel! Én átéltem...nálunk is így kezdődött...nem tetszett neki, h normális beszélőviszonyban vagyok az exeimmel és le kellett törölnöm az msn-em meg az iwiwem is...hogy ne tudjam ott megcsalni...


21/L

2011. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem ő a pasim!!!!!!!


hát nem tudom lehet az lenne a legjobb ha ott hagynám..

2011. ápr. 20. 13:23
 7/10 napietus ***** válasza:
szerintem is lapát. az már önmagában bunkóság, hogy belépeget a facebook-odra meg msn-edre, ilyet még nem is hallottam :S nem tudom, kinek képzeli az ilyen magát, én dobnám.
2011. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az a véleményem, hogy dobd ki, amíg nem késő.

Az exem nem volt ilyen brutális, de ő sem volt azért kispályás. Állandóan ellenőrzött, a barátnőimmel nem mehettem el sehova, még úgy sem, hogy az utolsó busszal hazajöttem volna. Meg sem mertem neki említeni soha, hogy esetleg valamelyiknél ott aludnék.

2011. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
beszéltünk már erről és ő is mondta hogy tudja hogy nagyon féltékeny de azért mert féélt.. de mondtam neki hogy ne így féltsen.. :S
2011. ápr. 20. 14:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nem bírnám elviselni......
2011. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!