Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek az örökké tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az örökké tartó kapcsolatban? Sok fiatal miért csak pár hónapra tervez?

Figyelt kérdés
A barátommal 9hónapja vagyunk együtt.Ő 19,én 18 vagyok.Amióta együtt vagyunk voltak már kisebb nagyobb problémáink,de szeretjük egymást és úgy gondoljuk, hogy van jövője a kapcsolatunknak.Szerintetek ilyen fiatalon mennyi esély van arra, hogy mindig együtt maradjunk?
2011. jún. 28. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az csakis rajtatok múlik, hogy meddig lesztek együtt. Ezt nem lehet százalékra kiszámolgatni.
2011. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kb 10%
2011. jún. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, nem így gondoltam hiszen senki nem lát bele más kapcsolatába és ezt nem is lehet pár szóval jellemezni.Csak kíváncsi vagyok mások véleményére.Nem is pont a saját, hanem úgy általában véve az ilyen fiatalon elkezdett kapcsolatokról.
2011. jún. 28. 14:50
 4/10 anonim ***** válasza:

9 hónap az nem sok ilyenkor még (egy jó kapcsolatban) dúl a láw. Én 4 éve vok együtt a párommal és miután összejöttünk kb 1,5 év múlva kezdődtek el a kisebb problémák..aztán a nagyobbak de eddig még mindig sikerül megbeszélni a dolgokat. Mi együtt tervezzük a jövőt. De hát ember tervez...

Annyit tudok, h én nagyon ragaszkodó típus vagyok nem tudom, h vészelném át a szakítást.

21/L

2011. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ninalany válasza:
Én hiszek! :) A szüleim előttem élő példaként állnak ^^
2011. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Error401 ***** válasza:

Az en velemenyem is csak egy velemeny a sok kozul,de enis azon az oldalon allok hogy ez toletek fugg...

Kerlek ne tamadjatok ki ilyenekkel hogy ilyen nincs,mert amugy sem lenne ertelme h hazudjak,de en a baratnommel 16 eves koromtol egyuttvagyok,egyidosek vagyunk,azota eltelt 2 hosszu ev es meg egyszersem vitaztunk....

Tehat ez csak rajtatok mulik es a hozzaallasotokon.

2011. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély,akkor ha mindig megküzdötök a problémákkal,és nem pedig az egyszerübb utat választva kiléptek a kapcsolatból,persze ez akkor van érvényben ha még él a szerelem,vagy legalább hatalmas szeretet.
2011. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó ezzel sokat segítettél!:)

2011. jún. 28. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én is azt hittem h szeretik egymást a szüleim de apám még is megcsalta az anyámat.
2011. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

van aki ilyen, meg vannak másféle emberek. van akinek szüksége van a fiatalkori töménytelen bulizásra, a partnerek váltogatására, hogy kiélje magát. van aki ha megtalálja azt az egyet aki neki megfelel és működik a dolog akkor nagyon sokáig együtt maradnak.

reális esélye lehet hogy együtt maradtok még sokáig, esetleg örökre, bármi előfordulhat...

2011. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!